Targi Film Video Foto 2018

Za nami 21 edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych zwanych Targami Film Video Foto w Łodzi. W tym roku Targi odwiedziło blisko 16 tys. gości, którym K-Consult miało okazję zaprezentować takie marki jak SIGMA, Profoto...
Jesteśmy na Targach Film Video Foto 2018 w Łodzi!

Za nami pierwszy dzień Targów Film Video Foto w Łodzi. Zapraszamy do zobaczenia naszej relacji filmowo - fotograficznej prosto z tego wydarzenia i naszego stoiska.
Zbliżają się największe targi branży foto-video. K-Consult zaprasza na swoje stoisko!

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO w Łodzi ruszają 12 kwietnia. Przyjdź i wyzwól swoją kreatywność z markami SIGMA i Profoto! 
Marki SIGMA i Profoto na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi!

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO w Łodzi to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży. Firma K-Consult jako czołowy dystrybutor sprzętu fotograficznego w Polsce zaprezentuje się na łódzkic...
Oferty specjalne na zakupy sprzętu fotograficznego z okazji Targów Film Video Foto

W dniach 12-14 kwietnia odbywało się największe wydarzenie branży foto-video czyli trzydniowe Targi Film Video Foto w Łodzi. Z tej okazji przygotowaliśmy oferty specjalne na zakup lamp Profoto i obiektywów SIGMA.
Regulaminy konkursów na Targach Film Video Foto 2018

Regulamin konkursu „Dołącz do świata Masterclass Profoto” i „Świat jest moim studiem”.