Test: Xtorm AP250 Solar Panel Booster na telepolis.pl

Test: Xtorm AP250 Solar Panel Booster na telepolis.pl

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją nowej maty solarnej Xtorm AP250 Solar Panel Booster przygotowanej przez portal Telepolis.pl

Portal Telepolis.pl podczas swojego pobytu na festiwalu miał okazję przetestować matę solarną Xtorm AP250 Solar Panel Booster. Mata wyposażona jest w dwa porty USB, z których każdy - według producenta - może dać na wyjściu prąd o natężeniu 2,1 A przy napięciu 5 V (łącznie maksymalnie 2,4 A). Efektywność paneli słonecznych wynosi 22%. Czy mata sprostała swojemu zadaniu? Przeczytajcie całą recenzję w linku poniżej.

Test: Xtorm AP250 Solar Panel Booster (Strona 1) - TELEPOLIS.PL

Problemem, z którymi stykają się właściciele smartfonów (i nie tylko), jest stosunkowo krótki czas działania na zasilaniu akumulatorowym. Szczególnie dotkliwe jest to podczas chęci dłuższego przebywania z dala od gniazdek z prądem elektrycznym. W takich warunkach może się przydać panel solarny, który pozwoli naładować akumulator w urządzeniu mobilnym wszędzie, gdzie świeci Słońce. Jeden z takich paneli miałem okazję przetestować podczas odbywającego się w Kostrzynie nad Odrą festiwalu Pol'and'Rock. Zapraszam do zapoznania się z poniższą recenzją.

Czytaj więcej

ap250-6.jpg

Problemem, z którymi stykają się właściciele smartfonów (i nie tylko), jest stosunkowo krótki czas działania na zasilaniu akumulatorowym. Szczególnie dotkliwe jest to podczas chęci dłuższego przebywania z dala od gniazdek z prądem elektrycznym. W takich warunkach może się przydać panel solarny, który pozwoli naładować akumulator w urządzeniu mobilnym wszędzie, gdzie świeci Słońce. Jeden z takich paneli miałem okazję przetestować podczas odbywającego się w Kostrzynie nad Odrą festiwalu Pol'and'Rock. 

Marian Szutiak (msnet) Telepolis.pl

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.