Obiektywy SIGMA na warsztatach fotografa Wiktora Franko

Obiektywy SIGMA na warsztatach fotografa Wiktora Franko

W stronę morza to motyw przewodni warsztatów fotograficznych prowadzonych przez jednego z czołowych polskich fotografów Wiktora Franko. Inspirujące trzy dni miały miejsce na przełomie sierpnia i września w mekce surferów - w Chałupach.

Jeśli uczyć się fotografii to od najlepszych. Taką motywację mieli uczestnicy warsztatów fotograficznych u Wiktora Franko. Wydarzenie zatytułowane W stronę morza miało miejsce w weekend na przełomie sierpnia i września. Uczestniczyło w nim 10 fotografów, 3 modelki, stylistka, liczne przyczepy campingowe i Wiktor Franko. To były trzy intensywne dni warsztatowe w morskim klimacie.
IMG_5553.jpg
Uczestnicy warsztatów mieli również okazję przetestować obiektywy japońskiego producenta - marki SIGMA. Do dyspozycji mieli stałoogniskowe Art w tym doskonałe do portretów 85/1.4 oraz klasyki 50/1.4. Była także okazja do przetestowania najnowszego dzieła marki - zwany mistrzem bokeh - SIGMA 105/1.4 DG HSM.
Zobaczcie sami jak było na warsztatach w naszej videorelacji
Film: Jan Czuchaj
BTS: Dorota Rybitwa
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.