Kolejne spotkanie z fotografką Paulą Kubiak i jej magicznymi kadrami

Kolejne spotkanie z fotografką Paulą Kubiak i jej magicznymi kadrami

Opublikowany

Fotograf dziecięca Paula Kubiak już przyzwyczaiła nas do tworzenia bajkowych klimatów nie tylko na swoich fotografiach, ale również w czasie warsztatów, które prowadzi. Tak było i tym razem w Zagrodzie Ojrzanów pod Warszawą na początku sierpnia, gdzie SIGMA ProCentrum dostarczyła obiektywy SIGMA dla uczestników wydarzenia.

Dwudniowe warsztaty z fotografii dziecięcej pełne były inspiracji i wymiany doświadczeń. Prowadziła je Paula Kubiak, której fotografie wyróżnia klimat niczym z baśni. Uczestnicy warsztatów mieli okazję fotografować pod jej okiem młodych modeli, którym często towarzyszyli czworonożni przyjaciele. Fotografka zdradziła również swoje tajemnice obróbki zdjęć i na co zwracać uwagę w fotografii dzieci.
łodka.jpg
Warsztaty były dobrą okazją do przetestowania obiektywów SIGMA linii Art, których doskonała jakość optyczna dawała uczestniczkom ogromne możliwości kreacji wspaniałych kadrów. Największym zainteresowaniem wśród fotografujących cieszyły się stałoogniskowe portretówki z linii Art: SIGMA 85/1.4 DG HSM oraz SIGMA 135/1.8 DG HSM.
kaja.jpg
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach we wrześniu!
Zachęcamy również do obejrzenia naszej poprzedniej relacji z warsztatów z Paula w Przywidzu!

Warsztaty fotografii dziecięcej Pauliny Kubiak z obiektywami SIGMA ART

Fotografie Paula Kubiak

Udostępnij