Świętowaliśmy Photo Summer Day!

Świętowaliśmy Photo Summer Day!

Letni Festiwal Fotograficzny na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej rozpoczął się w Dzień Fotografii, by przez trzy dni integrować oraz inspirować fotografów pasjonatów i zawodowców. K-Consult razem z siecią salonów SIGMA ProCentrum było obecne na tym wydarzeniu prezentując światowe marki takie, jak SIGMA, Profoto, Vanguard i Marumi.

Tegoroczna edycja festiwalu Photo Summer Day odbyła się w tematyce fotografii komercyjnej – modowej i produktowej. Gośćmi wydarzenia byli ambasadorzy światowych marek: Jakub Kaźmierczyk, Maciej Suwałowski i Maciej Moskwa. W ciągu trzech dni uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców.
_DSC7764.JPG
SIGMA ProCentrum razem z marką Profoto i fotografem Adamem Laube zorganizowała warsztaty z oświetlenia studyjnego. Uczestnicy mogli przetestować na planie możliwości lamp Profoto D2 i B1X oraz modyfikatorów światła.
_DSC7854.JPG
W czasie trzydniowego festiwalu wypożyczyliśmy około 50 obiektywów marki SIGMA. Największym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyły się stałoogniskowe obiektywy z linii Art oraz reporterski zoom SIGMA 24-70/2.8 DG HSM. Fotografowie mieli też możliwość przetestowania najnowszych obiektywów SIGMA z mocowaniem Sony E z linii Art, które w połączeniu z korpusami A7iii i A9 tworzą wymarzony zestaw fotograficzny i filmowy.
Do zobaczenia za rok!
_DSC7974.JPG_DSC7779.JPG_DSC7764.JPG_DSC7921.JPG_DSC7889.JPG_DSC7943.JPG_DSC7713.JPG
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.