SIGMA Sony-E Roadshow – przyjdź i przetestuj

SIGMA Sony-E Roadshow – przyjdź i przetestuj

Opublikowany

Używasz pełnoklatkowych aparatów Sony? Planujesz zmienić system na Sony? Przyjdź i sprawdź, jak działają aparaty Sony z najnowszymi obiektywami SIGMA z linii Art z mocowaniem Sony-E.

Marka SIGMA, Cyfrowe.pl i K-Consult Sp. z o. o. zapraszają na spotkanie z cyklu SIGMA Sony-E Roadshow. Już 28 sierpnia 2018 r. w ramach tego wydarzenia w godzinach od 10:00 – 16:00 będzie trwał Dzień Otwarty w salonie Cyfrowe.pl w Gdańsku. W tym dniu będzie można zapoznać się z ofertą obiektywów SIGMA Sony E-mount i przetestować je z aparatami Sony A7 III, A7 RIII i A9. W ofercie marki SIGMA znajduje się już osiem obiektywów z prestiżowej linii Art z tym mocowaniem: 14/1.8, 20, 24, 35, 50, 85/1.4, 135/1.8 DG HSM i 70/2.8 DG MACRO. Będzie to doskonała okazja, by sprawdzić, jak sprawują się obiektywy SIGMA po podłączeniu do systemu Sony, przekonać się o jakości tych szkieł z linii Art. i zdecydować, które warto kupić. Uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na zakup obiektywów SIGMA.
SIGMA 50mm f/1.4 DG HSM Sony E

SIGMA 50mm f/1.4 DG HSM Sony E

W drugiej części dnia odbędą się warsztaty w September Studio w Gdańsku, które poprowadzi Krzysztof Kujawski. Spotkanie będzie miało kameralny charakter, by każdy fotograf mógł przetestować wybrane obiektywy. Na warsztaty obowiązują zapisy, a wybór uczestników odbywa się na podstawie przesłanego portfolio. Zgłoszenia ze swoimi danymi i linkiem do portfolio należy przesyłać na adres: agata.benesz@cyfrowe.pl do dnia 23.08.
135mm F1.8 DG HSM Art.jpg85mm F1.4 DG HSM Art.jpg50mm F1.4 DG HSM  Art.jpg35mm F1.4 DG HSM Art.jpg24mm F1.4 DG HSM Art.jpg20mm F1.4 DG HSM Art.jpg14mm F1.8 DG HSM Art.jpg
SIGMA Sony-E Roadshow to seria spotkań prezentująca nową ofertę obiektywów marki SIGMA z mocowaniem Sony-E. Wydarzenia będą odbywać się w wybranych miastach Polski.

Miejsce wydarzenia w dniu 28.08.2018:

Cyfrowe.pl - Salon w Gdańsku
ul. Kartuska 149 lok. 18
80-138 Gdańsk
Tel.: 58 727 05 72
Krzysztof Kujawski to reżyser i operator z dziesięcioletnim doświadczeniem, specjalizujący się w branży modowej. Pracował dla takich marek jak House, Diverse, Reserved, Ryłko, Local Heros. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na uchwyceniu z pozoru przypadkowych gestów, ruchów i zestawieniu ich ze sobą, by tworzyły wizualnie spójną, harmonijną historię. Prócz działalności filmowej prowadzi wypożyczalnię sprzętu filmowego  - Bierz i Kręć. 
Co o najnowszych obiektywach marki SIGMA z mocowaniem Sony-E piszą media? Zachęcamy do przeczytania recenzji na portalu Fotopolis.pl

Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe

Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już ...

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.