SIGMA ProCentrum na Zlocie Czytelników Optyczne.pl

SIGMA ProCentrum na Zlocie Czytelników Optyczne.pl

Opublikowany

To będzie już jedenasty Zlot Czytelników Optyczne.pl! Jak co roku, my też tam przyjedziemy, by zaprezentować i udostępnić do testowania nasz najlepszy sprzęt fotograficzny. Spotkajmy się na stoisku SIGMA ProCentrum!

XI Zlot Czytelników Optyczne.pl odbędzie się w dniach 26-29 lipca 2018 roku na Zamku w Janowie Podlaskim. W programie zaplanowano wykłady i warsztaty oraz testy najnowszego sprzętu fotograficznego dostępnego na polskim rynku. Na uczestników czekają piękne plenery, warsztaty z oświetlenia studyjnego oraz expo pełne bestsellerowego i najnowszego sprzętu fotograficznego.
_DSC1827.jpg
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska SIGMA ProCentrum. Uczestnikom zlotu zostaną zaprezentowane i udostępnione do testowania obiektywy marki SIGMA. Pojawią się najnowsze szkła z linii Art, w tym z mocowaniem Sony E, genialna do portretów 105mm/1.4 DG HSM oraz 70mm/2.8 DG MACRO. Wiemy, jak ważne jest światło w fotografii dlatego na Zamku pojawią się lampy i modyfikatory od Profoto. Pokażemy jak przenieść studio fotograficzne w plener dzięki możliwościom lamp Profoto B2 i B1X. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wypożyczyć i sprawdzić dlaczego najmniejsza lampa Profoto A1 chociaż wielkości typowego speedlighta oferuje możliwości lampy studyjnej. W ofercie SIGMA ProCentrum znajdą się również torby i plecaki fotograficzne oraz statywy marki Vanguard oraz filtry japońskiego producenta Marumi.
Dodatkową atrakcję dla uczestników przygotowała sama natura. W nocy z piątku na sobotę będzie miało miejsce zaćmienie księżyca. Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie pomożemy w doborze odpowiedniego szkła na to wydarzenie oraz wypożyczymy statyw Vanguard. 
IMG_8746.jpg
Do zobaczenia w Janowie Podlaskim!
Zobaczcie co wydarzyło się w zeszłym roku na Zlocie Czytelników Optyczne.pl

X Zlot Czytelników Optyczne.pl

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.