Marki ttec oraz Smykałka ponownie wspierają działania charytatywne
Kopiuj tekst

Marki ttec oraz Smykałka ponownie wspierają działania charytatywne

W maju ponownie mogliśmy wesprzeć spotkanie charytatywne w Centrum Techniki Kulinarnej Dora Metal. Zaproszona grupa dzieci z Łodzi wzięła udział w warsztatach i spotkaniach z gwiazdami znanymi im z ekranu telewizora. Miłym akcentem podczas spotkania były upominki od ttec oraz Smykałka.

IMG_6802.jpg
Tym razem warsztaty były jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ podczas spotkania obchodzono także zbliżający się Dzień Dziecka.
Dodatkowo udział w warsztatach wzięli dodatkowi goście, którzy wylicytowali spotkanie z Kevinem Aistonem podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzcy aukcji zostali pomocnikami Kevina.
Głównymi prowadzącymi wydarzenie byli: Kevin Aiston i Cristina Catese - projektantka kreatywnych zabawek Smykałka. Najważniejszym punktem spotkania były warsztaty kulinarne prowadzone przez wybitnych kucharzy. 
IMG_7095.jpgIMG_6874.jpgIMG_7102.jpgIMG_6963.jpgIMG_6777.jpg
Dla zaproszonych dzieci była to wspaniała okazja do zyskania motywacji do działania i odkrywania nowych miejsc i zajęć. Cieszymy się, że możemy być częścią tego projektu. Jesteśmy przekonani, że podarowane zabawki kreatywne Smykałka oraz słuchawki ttec wywołają uśmiech na twarzach dzieci.
IMG_7108.jpg
Inicjatorem projektu i głównym organizatorem jest Centrum Techniki Kulinarnej Dora Metal.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.