Foto Camp - nie mogło nas tam zabraknąć!

Foto Camp - nie mogło nas tam zabraknąć!

Za nami FotoCamp 2018, pierwsze takie wydarzenie, które na pewno będzie serią spotkań. Było ono jedyne w swoim rodzaju. Fotografowie, zarówno zaproszeni goście, jak i uczestnicy przez 4 dni mieszkali razem na polu namiotowym lubi w kamperach i dzielili się swoim doświadczeniem.

FotoCamp odbył się w uroczym miejscu niedaleko Karpacza w dniach 14-16 czerwca. Cechą szczególną FotoCampu była niesamowita dostępność profesjonalistów i legend fotografii wliczając w to takie nazwiska jak: Tomasz Tomaszewski, Robert Wolański, Tomek Sikora, Maciek Nabrdalik, Wojtek Grzędziński, Maciek Moskwa, Adam Nurkiewicz, Krystian Bielatowicz, Paweł Młodkowski, Marcin Zaborowski, Adam Brzoza, Mikołaj Nowacki i oczywiście organizator wydarzenia Marek Arcimowicz.
_T2A0139.jpg
Program FotoCampu był wypełniony atrakcjami. Odbyło się wiele prelekcji, przeglądów portfoliów, które oceniały autorytety fotograficzne oraz rozmowów o wyjazdach, plenerach i fotografii. Urozmaiceniem czasu były wieczorne koncerty, ogniska i zajęcia z jogi. Na FotoCampie nie zabrakło też wystawców branżowych udostępniających sprzęt, którzy służyli poradami zainteresowanym uczestnikom - można było przetestować różne aparaty, wypożyczyć obiektywy i oświetlenie, a także skalibrować monitory i wykonać wydruki fotografii.
IMG_8746.jpg
Obecna była również sieć salonów SIGMA ProCentrum. Nasze stanowisko z marką SIGMA, Profoto, Vanguard’em i Marumi cieszyło się dużym zainteresowaniem, przyciągając ludzi ciekawych sprzętu z licznymi pytaniami i chęcią wypróbowania najnowszych rozwiązań. Dodatkowo jedna z prelekcji Roberta Wolańskiego poruszała temat światła i wykorzystania lampy Profoto A1, co dodatkowo zainteresowało tym produktem dużą liczbę zaciekawionych uczestników i gości specjalnych.
_DSC7056.jpg
Wydarzenie odbyło się w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze, co na koniec zostało przypieczętowane bardzo oryginalnymi zdjęciami grupowymi realizowanymi przez Tomka Sikorę.
IMG_8840.jpg
Już nie możemy się doczekać następnej edycji!
IMG_8750.jpgIMG_8844.jpgIMG_8840.jpgIMG_8808.jpgIMG_8749.jpgIMG_8746.jpg_T2A0238.jpg_DSC7056.jpg_DSC2582.jpg_DSC7050.jpg_T2A0139.jpg_DSC1903.jpg_DSC1827.jpg
Tekst i zdjęcia: Bartosz Kłopotowski
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.