Dzień otwarty z markami SIGMA i Profoto w Interfoto
Kopiuj tekst

Dzień otwarty z markami SIGMA i Profoto w Interfoto

W imieniu autoryzowanego dealera marek SIGMA i Profoto - salonu fotograficznego Interfoto w Warszawie - chcielibyśmy zaprosić Państwa na Dzień Otwarty. W programie przewidziano prezentacje najnowszych produktów SIGMA i Profoto, testowanie sprzętu na planie zdjęciowym oraz spotkania z przedstawicielami marek.

Zapraszamy na Dzień Otwarty z markami SIGMA i Profoto w Interfoto, który odbędzie się już 26 czerwca 2018 r. w godzinach 12-18.  Tego dnia goście salonu Interfoto będą mieli okazję zapoznać się z produktami marki SIGMA oraz lampami i akcesoriami Profoto. Marka SIGMA zaprezentuje swoje nowości czyli obiektywy z linii Art z mocowaniem Sony E oraz pierwsze macro z tej linii 70/2.8 DG MACRO. Na prezentacji systemów lamp studyjnych Profoto nie zabraknie natomiast mobilnych B1X i B2 oraz najmniejszej lampy studyjnej na świecie - A1.
_DSC1964a.JPG
Ramowy program Dnia Otwartego z markami SIGMA i Profoto
  • 12:00 - 16:00 - specjaliści i ambasadorzy marki SIGMA odpowiedzą na pytania dotyczące linii produktów oraz umożliwią przetestowanie wybranych obiektywów.
  • 16:00 - 18:00 - pokaz funkcjonalności lamp i akcesoriów Profoto na planie z modelką.
Dla osób biorących udział w Dniu Otwartym przewidziano rabat 5% na zakup obiektywów marki SIGMA w sklepie stacjonarnym w dniu wydarzenia.
Dzień Otwarty odbędzie się w salonie fotograficznym Interfoto w Warszawie przy ul. Targowej 20a (II piętro).
Bierzące informacje dotyczące Dnia Otwartego w Interfoto można znaleźć na stronie wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1085149768304293/
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.