Baśniowe kadry z obiektywami SIGMA. Videorelacja

Baśniowe kadry z obiektywami SIGMA. Videorelacja

Opublikowany

Kaszuby to magiczne miejsce. Zielone lasy i kwieciste pola stały się pięknym tłem podczas plenerów na warsztatach fotografii dziecięcej prowadzonych przez Paulę Kubiak. Odwiedziliśmy uczestniczki warsztatów w Przywidzu z całą gamą obiektywów marki SIGMA.

Warsztaty były świetną okazją do przetestowania znakomitych obiektywów SIGMA linii ART, których doskonała jakość optyczna dawała uczestniczkom ogromne możliwości kreacji wspaniałych kadrów. Za pomocą obiektywów SIGMA tworzono fotografie niczym kadry z baśniowych światów. Największym zainteresowaniem wśród fotografujących pań cieszyły się „kultowe” portretówki: SIGMA 85/1.4 ART DG HSM oraz SIGMA A 135/1.8 DG HSM.

Moim ulubionym obiektywem jest SIGMA 135mm serii ART. Najczęściej wykorzystuję obiektyw do sesji plenerowych, przy pracy z dziećmi czy modelkami w ciąży. Praktycznie nie rozstaję się z tym obiektywem. To jest coś, co jest moim must have, jest zawsze ze mną. Głębia ostrości jaką daje SIGMA 135mm przy zdjęciach z dziećmi bardzo się przydaje. Zdjęcia muszą mieć piękne rozmycia.

Paula Kubiak, fotografka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu z warsztatów (poniżej)
_DSC6518.jpg_DSC6671.jpg_DSC6547.jpgadi.jpg_DSC6656.jpg_DSC6719.jpg

Warsztaty fotografii dziecięcej Pauliny Kubiak z obiektywami SIGMA ART

Zdjęcia: Dorota Rybitwa
Film: Jan Czuchaj

Udostępnij