Masterclass Profoto - fotografia ślubna nad morzem

Masterclass Profoto - fotografia ślubna nad morzem

Opublikowany

Fale uderzające o burtę żaglowca, wiatr rozwiewający welon panny młodej i modernistyczne budynki Gdyni. W takiej scenerii odbędą się trzecie warsztaty Masterclass Profoto. Zapraszamy już 22 czerwca, tym razem do Trójmiasta!

Tym razem w Gdyni odbędzie się trzecie spotkanie z serii Masterclass Profoto. Zaplanowaliśmy dla Was nową formułę, ciekawą lokalizację, a przede wszystkim więcej czasu, by poznać sprzęt i jego możliwości. Tematem warsztatów będzie fotografia ślubna i wykorzystanie mobilnych lamp Profoto. Na uczestników czekają dwa plany zdjęciowe w dwóch różnych lokalizacjach: w Muzeum Emigracji i zakamarkami tego niezwykłego budynku oraz w porcie i na nabrzeżu z widokiem na dźwigi portowe i wpływające statki. Tajniki pracy z systemem Profoto będzie zdradzał fotograf i wieloletni użytkownik tych lamp – Dominik Kulaszewicz. Uczestnictwo w warsztatach jest płatne, a liczba uczestników ograniczona do 12 osób.
W czasie warsztatów uczestnicy będą korzystać z lamp i modyfikatorów światła Profoto oraz obiektywów fotograficznych marki SIGMA.

Plan zdjęciowy zostanie oświetlony lampami Profoto B1X, które wyznaczają nowe trendy wśród bezprzewodowych lamp zasilanych przy pomocy akumulatorów. Obsługa trybów TTL i HSS oraz moc 500 Ws to tylko część jej zalet umożliwiających komfortową i ergonomiczną pracę w dowolnym miejscu i świetle. Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie mógł wypróbować możliwości najmniejszej lampy studyjnej świata czyli Profoto A1. Może ona posłużyć jako centralne źródło bardzo przyjemnego światła oraz nadajnik sterujący i wyzwalający pozostałą grupę lamp. Plan zdjęciowy zostanie oświetlony także lampami Profoto B2, które są poręczne, łatwe w transporcie i zasilane akumulatorem. Razem z TTL i HSS tworzą system  mobilny, który zawsze jest gotowy do akcji.

Muse Chan | Profoto

Muse Chan | Profoto

Sieć SIGMA ProCentrum przygotowała dla uczestników możliwość przetestowania szerokiej gamy obiektywów marki SIGMA. Do zastosowań portretowych dostępne będą jasne stałoogniskowe obiektywy z prestiżowej linii Art, w tym takie modele jak 50mm f/1,4, 85mm f/1.4 i 135mm f/1.8.W wydobyciu magii miejsca i ukrytych szczegółów z pięknych historycznych maszyn pomogą obiektywy macro: SIGMA 105 i 150/2.8.
Muse Chan | Profoto

Muse Chan | Profoto

Warsztaty odbędą się 22 czerwca w godzinach 13-20. Zapisy odbywają się tylko mailowo pod adresem profoto@kconsult.pl. W mailu prosimy o podanie takich danych jak numer telefonu, aparat na jakim się pracuje (informacja potrzebna jest ze względu na różne mocowania) oraz jaki sprzęt Profoto i SIGMA chciałoby się przetestować. Koszt uczestnictwa to 199 zł. W ramach opłaty uczestnicy otrzymują możliwość korzystania z lamp i modyfikatorów Profoto, obiektywów SIGMA, wsparcie prowadzącego oraz obiad. Kwotę będzie można odliczyć przy zakupie sprzętu Profoto.

Więcej informacji dotyczących spotkania i sprzętu można uzyskać pod numerem telefonu +48 606 912 295 lub mailowo profoto@kconsult.pl.
Dominik Kulaszewicz

Dominik Kulaszewicz

Mieszanina techniki, dyscypliny i wrażliwości, te cechy sprawiają że Dominik Kulaszewicz jest fotografem doskonałym. Od 1994 roku jest aktywny na polu artystycznym i komercyjnym. Zafascynowany formą, przemijaniem, ciałem i duszą próbuje przez obiektyw uchwycić wyjątkowość ludzi i miejsc, które go otaczają. Uwielbia kontakt z ludźmi i sprawia, aby wszyscy czuli się przed aparatem komfortowo. Interesują go tematy społeczne, fascynuje go przemysł, pracuje nad edytorialami, portretuje i angażuje się w projekty twórcze. Budowanie wizerunku osób, firm i przedmiotów to zajęcie uwiecznione wieloma publikacjami w Polsce jak i na świecie. Współpracuje ze największymi światowymi markami dla których tworzy niebanalne projekty fotograficzne. Lampy Profoto wspierają jego twórczość od wielu lat.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.