Nowe ładowarki Ttec SpeedCharger QC zauważone przez media

Nowe ładowarki Ttec SpeedCharger QC zauważone przez media

Opublikowany

Branżowe media napisały o nowych ładowarkach marki ttec SpeedCharger QC.

SpeedCharger™ QC to nowa seria ładowarek USB do urządzeń mobilnych firmy ttec. Urządzenia obsługują opracowaną przez Qualcomm technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, mogą dostarczać prąd o maksymalnej mocy 18 W i dostępne są zarówno w wersjach do gniazd 230 V, jak i ładowarek samochodowych. Więcej informacji można znaleźć w informacji prasowej: SpeedCharger QC – nowa seria szybkich i bezpiecznych ładowarek USB od ttec.
ttec-SpeedCharger-QC.png
Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami w branżowych mediach: Pcfoster.pl, Mobo.pl, in4.pl, Wujek-gadzet.pl, telix.pl, Agdrtv24.pl, telepolis.pl, Techon.pl, technogadzet.pl.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Nowe powerbanki ttec AlumiSlim zauważone przez media

temu

Branżowe media napisały o nowych powerbankach marki ttec z serii AlumiSlim.
Nowe obudowy do smartfonów Woodcessories w mediach

temu

W ofercie niemieckiej firmy Woodcessories znajdują się nieprzeciętne, wytrzymałe i stylowe etui do smartfonów marki Iphone. W branżowych mediach ukazały się artykuły dotyczące Woodcessories Ecocase Cevlar. Dostępne są one w trzech wersjach kolorystycznych, różniących się rodzajem drewna. 
ttec SpeedCharger – najnowsza ładowarka dostrzeżona przez branżowe media.

temu

SpeedCharger od ttec wyróżnia się bezkompromisowym ładowaniem oraz bezpieczeństwem. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się podczas podróży samochodem. Ttec wyposażył urządzenie w system, który dobiera optymalne parametry prądu do ładowanego urządzenia, a dzięki natężeniu 2,1 A zapewnia efektywne naładowanie baterii.W zestawie z ttec SpeedCharger znajduje się kabel USB, który jest z jednej strony zakończony trzema końcówkami pasującymi do najpopularniejszych smartfonów: Micro USB, USB – C oraz Lightning. 
SpeedCharger QC – nowa seria szybkich i bezpiecznych ładowarek USB od ttec

temu

Na polski rynek trafiła właśnie nowa seria ładowarek USB do urządzeń mobilnych firmy ttec – SpeedCharger™ QC. Urządzenia obsługują opracowaną przez Qualcomm technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, mogą dostarczać prąd o maksymalnej mocy 18 W i dostępne są zarówno w wersjach do gniazd 230 V, jak i ładowarek samochodowych.

Xtorm Connected XC003 - recenzja portalu Android.com.pl

Zachęcamy do zapoznania się z recenzją Xtorm Connected XC003 przygotowaną przez portal Android.com.pl.