ONE DAY PHOTO FESTIVAL z marką SIGMA i Profoto

ONE DAY PHOTO FESTIVAL z marką SIGMA i Profoto

Opublikowany

Już w sobotę 12 maja zapraszamy  na ONE DAY PHOTO FESTIVAL w Poznaniu. W programie przewidziano spotkania z fotografami i prezentacje najnowszego sprzętu fotograficznego. Nie zabraknie też obiektywów SIGMA i lamp Profoto.

ONE DAY PHOTO FESTIVAL to wydarzenie dla wszystkich osób związanych z fotografią. Na uczestników festiwalu czekają ambasadorzy światowych marek, którzy opowiedzą o swoich projektach, poprowadzą warsztaty i zaprezentują używany przez nich sprzęt. W tym roku będzie można spotkać m.in. Marka Arcimowicza i Darka Załuskiego, Kubę Atysa i Erika Witsoe. W specjalnej strefie wystawców będzie można zobaczyć i przetestować sprzęt fotograficzny. Na naszym stoisku zaprezentujemy bestsellery i nowości marki SIGMA, lampy i akcesoria Profoto oraz profesjonalne torby i plecaki fotograficzne Vanguard. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.
FILM VIDEO FOTO PROFOTO_2018_03.jpg
Zapraszamy również na warsztaty z lampami Profoto. Na spotkaniu będzie można poznać bliżej możliwości najmniejszej lampy studyjnej Profoto A1 zarówno w wersji on-camera, jak i off-camera. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10 i poprowadzi je znany fotograf modowy - Jakub Kaźmierczyk.
Nespresso_9002.jpg
Festiwal ONE DAY PHOTO FESTIVAL odbędzie się 12 maja w Concordia Design w Poznaniu. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Nespresso_8906.jpg
Jakub Kaźmierczyk – fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – fotografii kulinarnej, wnętrz czy biznesowej. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wspieramy młodych fotografów! Warsztaty z Sopocką Szkołą Fotografii

temu

To był fotograficzny weekend pełen inspiracji i częstych zmian obiektów... by przetestować je wszystkie! W dniach 19-20 maja SIGMA ProCentrum zorganizowała z Sopocką Szkołą Fotografii warsztaty dla studentów tej szkoły.
Noc Muzeów z SIGMA ProCentrum w Łodzi

temu

Jest taka noc, gdy tłumy zwiedzających chodzą po muzeach, galeriach i innych kulturalnych miejscach. Warto tę noc sfotografować! W tym roku salon SIGMA ProCentrum z Łodzi wspierał fotografów podczas tego wydarzenia.
Open Studio Phase One & Profoto

temu

15 maja w Studiu Daylight w Warszawie odbyła się prezentacja aparatów średnioformatowych Phase One  i współpracujących z nimi lamp Profoto. W spotkaniu mogli uczestniczyć zarówno fotografowie zainteresowani średnioformatową fotografią jak i przedstawiciele instytucji zajmujących się digitalizacją swoich zbiorów.
Szkolenie serwisowe w fabryce SIGMA Corporation w Japonii

temu

XXI wiek to czasy bardzo szybkiego rozwoju nowych technologii. Ważne jest, by być na bieżąco z nowinkami, między innymi uczestnicząc w szkoleniach produktowych. Dotyczy to również obiektywów fotograficznych i filmowych. W połowie marca w takim szkoleniu w fabryce marki SIGMA Corporation, udział wziął Piotr Rendaszka, na co dzień manager Foto Service  - serwisu obiektywów SIGMA.

Pierwszy obiektyw macro z linii Art już niedługo w sprzedaży

K-Consult Sp. z o. o., autoryzowany przedstawiciel SIGMA CORPORATION w Polsce, ma przyjemność poinformować o dostępności, cenie i przykładowych zdjęciach długo wyczekiwanego, pierwszego obiektywu macro z prestiżowej linii Art - SIGMA 70mm F2.8.