ONE DAY PHOTO FESTIVAL z marką SIGMA i Profoto

ONE DAY PHOTO FESTIVAL z marką SIGMA i Profoto

Opublikowany

Już w sobotę 12 maja zapraszamy  na ONE DAY PHOTO FESTIVAL w Poznaniu. W programie przewidziano spotkania z fotografami i prezentacje najnowszego sprzętu fotograficznego. Nie zabraknie też obiektywów SIGMA i lamp Profoto.

ONE DAY PHOTO FESTIVAL to wydarzenie dla wszystkich osób związanych z fotografią. Na uczestników festiwalu czekają ambasadorzy światowych marek, którzy opowiedzą o swoich projektach, poprowadzą warsztaty i zaprezentują używany przez nich sprzęt. W tym roku będzie można spotkać m.in. Marka Arcimowicza i Darka Załuskiego, Kubę Atysa i Erika Witsoe. W specjalnej strefie wystawców będzie można zobaczyć i przetestować sprzęt fotograficzny. Na naszym stoisku zaprezentujemy bestsellery i nowości marki SIGMA, lampy i akcesoria Profoto oraz profesjonalne torby i plecaki fotograficzne Vanguard. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.
FILM VIDEO FOTO PROFOTO_2018_03.jpg
Zapraszamy również na warsztaty z lampami Profoto. Na spotkaniu będzie można poznać bliżej możliwości najmniejszej lampy studyjnej Profoto A1 zarówno w wersji on-camera, jak i off-camera. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10 i poprowadzi je znany fotograf modowy - Jakub Kaźmierczyk.
Nespresso_9002.jpg
Festiwal ONE DAY PHOTO FESTIVAL odbędzie się 12 maja w Concordia Design w Poznaniu. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Nespresso_8906.jpg
Jakub Kaźmierczyk – fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – fotografii kulinarnej, wnętrz czy biznesowej. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sigma CINE wspiera tegoroczne plenery FILM SPRING OPEN

temu

Miło nam poinformować, że SIGMA CINE pojawi się na tegorocznych plenerach FILM SPRING OPEN, które odbędą się w dniach 17-26 października br. w Krakowie. Tematem przewodnim edycji 2018 jest Nowy Model Produkcji, a co za tym idzie - zmiany w branży i nowe technologie. Uczestnicy praktycznych warsztatów filmowych, prowadzonych przez najlepszych operatorów w branży, będą mieli okazję przez kilka dni pracować z obiektywami SIGMA CINE i poznać bliżej ich możliwości.
SIGMA na warsztatach boho z Rafałem Bojarem.

temu

Jak ukazać prawdziwe emocje na fotografii? Jak za pomocą zdjęć opowiedzieć o miłości pomiędzy dwojgiem ludzi? "one. story. hero." - projekt Rafała Bojara, dzięki któremu uczestnicy warsztatów w Chałupach mogli poznać kulisy powstawania fotograficznych historii, a przede wszystkim mogli je sami opowiedzieć.
Warsztaty fotograficzne z marką SIGMA i sklepem Interfoto.eu

temu

Sklep Interfoto.eu oraz dystrybutor marki SIGMA firma K-Consult zapraszają wszystkich miłośników fotografii na spotkanie fotograficzne, które odbędzie się 13 października w Warszawie o godzinie 10:. Spotkanie jest kierowane do początkujących adeptów fotografii, by przybliżyć im techniki fotografowania oraz umożliwić przetestowanie szerokiej gamy obiektywów SIGMA.
Nadchodzą kolejne wydarzenia w ramach SIGMA Sony-E Roadshow!

temu

Zapraszamy na bezpłatne prezentacje oraz testy pełnoklatkowych aparatów i obiektywów systemu Sony-E. SIGMA Sony-E Roadshow to cykl spotkań i warsztatów, które odbędą się m.in. w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Najbliższe spotkanie 2 października w Krakowie!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.