ONE DAY PHOTO FESTIVAL z marką SIGMA i Profoto

ONE DAY PHOTO FESTIVAL z marką SIGMA i Profoto

Opublikowany

Już w sobotę 12 maja zapraszamy  na ONE DAY PHOTO FESTIVAL w Poznaniu. W programie przewidziano spotkania z fotografami i prezentacje najnowszego sprzętu fotograficznego. Nie zabraknie też obiektywów SIGMA i lamp Profoto.

ONE DAY PHOTO FESTIVAL to wydarzenie dla wszystkich osób związanych z fotografią. Na uczestników festiwalu czekają ambasadorzy światowych marek, którzy opowiedzą o swoich projektach, poprowadzą warsztaty i zaprezentują używany przez nich sprzęt. W tym roku będzie można spotkać m.in. Marka Arcimowicza i Darka Załuskiego, Kubę Atysa i Erika Witsoe. W specjalnej strefie wystawców będzie można zobaczyć i przetestować sprzęt fotograficzny. Na naszym stoisku zaprezentujemy bestsellery i nowości marki SIGMA, lampy i akcesoria Profoto oraz profesjonalne torby i plecaki fotograficzne Vanguard. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.
FILM VIDEO FOTO PROFOTO_2018_03.jpg
Zapraszamy również na warsztaty z lampami Profoto. Na spotkaniu będzie można poznać bliżej możliwości najmniejszej lampy studyjnej Profoto A1 zarówno w wersji on-camera, jak i off-camera. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10 i poprowadzi je znany fotograf modowy - Jakub Kaźmierczyk.
Nespresso_9002.jpg
Festiwal ONE DAY PHOTO FESTIVAL odbędzie się 12 maja w Concordia Design w Poznaniu. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Nespresso_8906.jpg
Jakub Kaźmierczyk – fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – fotografii kulinarnej, wnętrz czy biznesowej. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię.

Udostępnij