Azuri Rinox Armor - recenzja Mobileworld24.pl
Azuri Rinox Armor - recenzja Mobileworld24.pl

Azuri Rinox Armor - recenzja Mobileworld24.pl

Opublikowany

Zapraszamy do zapoznania się testem Azuri Rinox Armor przygotowanego przez Mobileworld24.pl.

Azuri Rinox Armor to ochrona z technologią tak zwanego płynnego szkła. Szczególnie się sprawdza przy zabezpieczaniu zakrzywionych ekranów nowoczesnych smartphonów. Czy ten produkt przeszedł test portalu Mobileworld.pl? Zachęcamy do przeczytania tekstu Azuri Rinox Armor – płynne szkło ochronne recenzja.
AZSPNANOCOATING (1).jpg

Po pierwsze ściągamy wszystkie folie, czy szkła, które wcześniej korzystaliśmy. Ekran czyścimy przy pomocy dołączonej do zestawu ściereczki nasączonej alkoholem, po chwili gdy odparuje wykorzystujemy drugą ściereczkę tym razem już nasączoną płynnym szkłem. Tutaj rozsmarowujemy substancję na całą powierzchnię, na której chcemy zaaplikować ochronę, a następnie czekamy 2 minuty i całość polerujemy. Nakładanie Azuri Rinox Armor nie stanowi problemu i jest proste.

Wojciech Łęczycki Mobileworld.pl

Chciałbyś przeprowadzić test produktu
dostępnego w naszej ofercie?
Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do mnie!

Udostępnij

Powiązane artykuły
Azuri Rinox Armor – płynna ochrona każdego ekranu

temu

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt, służący do ochrony ekranów urządzeń mobilnych przed zarysowaniami i zabrudzeniami - Azuri Rinox Armor. Nie jest to klasyczne szkło czy folia naklejana na ekran, lecz rozwiązanie w postaci płynu.
Powerbank ttec ArtPower – energia w pięknej oprawie

temu

Powerbank jest czymś, co większość użytkowników urządzeń przenośnych ma zawsze przy sobie – dlatego wybierając takie urządzenie warto zadbać, by było nie tylko pojemne, lekkie, bezpieczne i niezawodne… ale również przyjemne dla oka. W te kryteria idealnie wręcz wpisują się nowe powerbanki firmy ttec z serii ArtPower, których obudowy ozdobiono wzorami nawiązującymi do natury.
Nowe obudowy do smartfonów Woodcessories w mediach

temu

W ofercie niemieckiej firmy Woodcessories znajdują się nieprzeciętne, wytrzymałe i stylowe etui do smartfonów marki Iphone. W branżowych mediach ukazały się artykuły dotyczące Woodcessories Ecocase Cevlar. Dostępne są one w trzech wersjach kolorystycznych, różniących się rodzajem drewna. 
Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

temu

Na polski rynek trafił właśnie nowy powerbank firmy Xtorm, zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących źródła zasilania, które bez problemów pracować będzie w najtrudniejszych warunkach, czyli model Xtorm Limitless 10 000. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas wypraw w góry czy nad morze – akumulator zamknięty jest we wzmocnionej, wodoodpornej obudowie, spełniającej wyśrubowane wymagania certyfikatu Mil STD 810G oraz normy IP68.

Wygraj weekend przetrwania z marką Xtorm!

Weź udział w konkursie organizowanym przez markę Xtorm i wygraj ekscytujący weekend przetrwania!1) W dniach 01.05 - 30.06.2018 r. kup powerbank lub matę solarną marki Xtorm, które biorą udział w konkursie.2) Zrób kreatywne zdjęcie produktu podczas jego użytkowania.3) Opu