Nowe powerbanki ttec AlumiSlim zauważone przez media
Nowe powerbanki ttec AlumiSlim zauważone przez media

Nowe powerbanki ttec AlumiSlim zauważone przez media

Opublikowany

Branżowe media napisały o nowych powerbankach marki ttec z serii AlumiSlim.

ttec AlumiSlim te nowe powerbanki, które są eleganckie i szczupłe, a przede wszystkim pojemne. Występują w dwóch wersjach – o pojemności 5 000 oraz 10 000 mAh - w wielu wariantach kolorystycznych (m.in. czerwonym, srebrnym, szarym. Więcej informacji można znaleźć w informacji prasowej: ttec AlumiSlim – „szczupłe” i wszechstronne powerbanki.
ttec-alumislim-10000mah-hizli-tasinabilir-sarj-aleti-2bb141__0183214853132001.jpg
Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami w branżowych mediach: Interia Tech, Telix.pl, TechPage.pl, wavepc, Tabletowo, Techon, Mobilitynews, in4.pl, Applemobile.pl, Stuffpolska.tv, Pcfoster.pl, Technogadzet.pl.

Udostępnij

Powiązane artykuły
ttec AlumiSlim – „szczupłe” i wszechstronne powerbanki

temu

Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe powerbanki firmy ttec - urządzenia z serii AlumiSlim. Nowości dostępne są w dwóch wersjach (różniących się pojemnością) i w wielu wariantach kolorystycznych.
Nowe ładowarki Ttec SpeedCharger QC zauważone przez media

temu

Branżowe media napisały o nowych ładowarkach marki ttec SpeedCharger QC.
ttec SpeedCharger – najnowsza ładowarka dostrzeżona przez branżowe media.

temu

SpeedCharger od ttec wyróżnia się bezkompromisowym ładowaniem oraz bezpieczeństwem. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się podczas podróży samochodem. Ttec wyposażył urządzenie w system, który dobiera optymalne parametry prądu do ładowanego urządzenia, a dzięki natężeniu 2,1 A zapewnia efektywne naładowanie baterii.W zestawie z ttec SpeedCharger znajduje się kabel USB, który jest z jednej strony zakończony trzema końcówkami pasującymi do najpopularniejszych smartfonów: Micro USB, USB – C oraz Lightning. 
SpeedCharger QC – nowa seria szybkich i bezpiecznych ładowarek USB od ttec

temu

Na polski rynek trafiła właśnie nowa seria ładowarek USB do urządzeń mobilnych firmy ttec – SpeedCharger™ QC. Urządzenia obsługują opracowaną przez Qualcomm technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, mogą dostarczać prąd o maksymalnej mocy 18 W i dostępne są zarówno w wersjach do gniazd 230 V, jak i ładowarek samochodowych.

Azuri Rinox Armor - recenzja Mobileworld24.pl

Zapraszamy do zapoznania się testem Azuri Rinox Armor przygotowanego przez Mobileworld24.pl.