Warsztaty marki Profoto z Emilem Bilińskim

Zaproszenie

Warsztaty marki Profoto z Emilem Bilińskim

Opublikowany

Sklep fotograficzny sklepbeznazwy.com.pl i marka Profoto – producent lamp studyjnych – serdecznie zapraszają na warsztaty z fotografem Emilem Bilińskim. Tematyka spotkania, fotografia portretowo-reklamowa poza studiem, pozwoli w pełni poznać i przetestować możliwości lamp Profoto. Warsztaty odbędą się 8 kwietnia w kompleksie hotelowym Kolumna Park w Dobroniu pod Łodzią.

bezn.jpg
Warsztaty z Emilem Bilińskim to doskonała okazja poznania jego portfolio, systemu pracy i sprzętu, na którym pracuje. Ważnym zagadnieniem będzie praca z oświetleniem. Fotograf zdradzi uczestnikom swoje Tips & Tricks jak małymi detalami można uzyskać niesamowity efekt. Podczas części praktycznej Emil przyjrzy się pracy uczestników i doradzi, jak zrobić jeszcze lepsze zdjęcie. O odpowiednie oświetlenie i akcesoria modelujące zadba marka Profoto. Będzie to doskonała okazja na przetestowanie profesjonalnego oświetlenia pod okiem profesjonalisty!
Na warsztatach dostępne będą lampy:
  • Profoto B1X, która ponownie ustanawia nowy wzorzec dla bezprzewodowych lamp studyjnych zasilanych akumulatorowo. Mając do dyspozycji zarówno funkcje TTL, jak i HSS fotograf może być pewien najlepszych doświadczeń z kształtowaniem światła w studiu, plenerze i gdziekolwiek odbywa się sesja.
  • Profoto B2 - fotografia w plenerze jest znana ze swojej nieprzewidywalności, ważna jest zatem szybkość i możliwość adaptacji. Profoto B2 jest poręczne, łatwe w transporcie i zasilane akumulatorem. Razem z TTL i HSS tworzy system mobilny i zawsze gotowy do akcji. Bądź w ruchu i kształtuj światło.
  • Profoto A1 - to w każdym calu lampa Profoto - jedynie mniejsza. Jej okrągła głowica zapewnia światło, które jest zarówno naturalne jak i piękne z delikatnym miękkim rozproszeniem. Jest niesamowicie łatwa w obsłudze z super szybkim ładowaniem i długo działającą baterią, aby nigdy nie przegapić ujęcia. W ruchu, robiąc zdjęcia z lampą przyłączoną do aparatu lub nie, oto doskonałość kształtowania światła gdziekolwiek jesteście.
Profoto A1

Profoto A1

Warsztaty organizowane są we współpracy Sklepbeznazwy, marki Profoto i Fujifilm. Dodatkowo dzięki sklepbeznazwy.com.pl będzie można przetestować sprzęt z oferty Fujifilm. Dla uczestników warsztatu przygotowane zostały oferty specjalne za zakup sprzętu Profoto i Fujifilm.
IMG_9482.JPG
Emil Biliński lubi eksperymentować, łączyć fotografię z grafiką, bawi się obrazem, światłem i wyobraźnią w wyjątkowy i spektakularny sposób. Jego prace uważane są za oryginalne i stanowią inspirację dla wielu fotografów na całym świecie. Pracował jako asystent u boku m.in. genialnego Andreasa Bitesnicha. Tworzył wystawy dla Annie Leibovitz, Petera Lindbergha czy Davida LaChapelle. Specjalizuje się ̨w fotografii beauty, fashion, hair i reklamowej. Przed jego obiektywem stawały m.in. Urszula Dudziak, Kamila Baar, Karolina Gorczyca, Joanna Horodyńska, Anna Dereszowska, Monika Richardson, Omena Mensah czy Natalia Siwiec.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.