Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania"

Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania"

Opublikowany

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla miłośników przyrody i fotografii. W weekend, 24-25 marca, Związek Polskich Fotografów Przyrody organizuje Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania", oczywiście w Poznaniu. Podczas wydarzenia będzie można przetestować obiektywy marki SIGMA.

Każdy z dwóch dni festiwalowych będzie w inny sposób poruszał tematykę związaną z fotografią przyrodniczą. Sobota upłynie pod hasłem „Różne spojrzenia na przyrodę”, a jego gospodarzami będą fotografowie zrzeszeni w Związku Polskich Fotografów Przyrody. Drugi dzień będzie równocześnie pierwszym ogólnopolskim zlotem blogerów i fotoblogerów przyrodniczych. Tego dnia odbędą się zarówno prezentacje znanych twórców, jak i warsztaty z pisania blogów.
Foto: Bartosz Kłopotowski

Foto: Bartosz Kłopotowski

W czasie Festiwalu Fotografii Przyrodniczej zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska firmowego SIGMA ProCentrum, na którym prezentować będziemy obiektywy marki SIGMA. Dostępne do testów będą wielokrotnie nagradzane obiektywy z linii Art oraz sprawdzające się w fotografowaniu przyrody: SIGMA 150-600 mm F5-6.3 DG OS HSM Sport i SIGMA 500mm F4 DG OS HSM Sport.
Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania" odbędzie się w dniach 24-25 marca w budynku World Trade Center Międzynarodowych Targów Poznańskich, wejście od ul. Grunwaldzkiej. Szczegółowy program Festiwalu znajduje się na stronie organizatora. Wstęp wolny.
SIGMA 150-600 mm F5-6.3 DG OS HSM Sport

SIGMA 150-600 mm F5-6.3 DG OS HSM Sport

SIGMA 150-600 mm F5-6.3 DG OS HSM Sport przystosowana jest do pracy w trudnych warunkach. Posiada wszelkie cechy i możliwości sprzętu pożądane przez wymagającego profesjonalistę, dzięki czemu nie musi się on martwić o obiektyw, a możesz skupić wyłącznie na zaplanowanym kadrze. Jedną z zalet obiektywu jest wzmocniona odporność na pracę w kurzu, pyle i opadach atmosferycznych. Zastosowano w nim kilkanaście uszczelek w newralgicznych miejscach łączeń. Obiektyw jest pyło i bryzgoszczelny.
SIGMA 500mm F4 DG OS HSM Sport

SIGMA 500mm F4 DG OS HSM Sport

SIGMA 500mm F4 DG OS HSM Sport posiada bardzo szczelną obudowę wodo i pyłoodporną zaprojektowaną dla najwyższych osiągów nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Przednia soczewka posiada powłoki odporne na zachlapania wodą oraz zatłuszczenia. Te właściwości przydają się szczególnie w czasie mżawki lub fotografując w małej odległości od fal morskich. Obiektyw jest kompatybilny z ekskluzywnym Protectorem LPT-11(sprzedawany oddzielnie), który efektywnie zapobiega uszkodzeniom obiektywu podczas używania i fotografowania.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.