Masterclass Profoto już 27 marca w warszawskim skateparku!

Masterclass Profoto już 27 marca w warszawskim skateparku!

Opublikowany

Jump boxy, rampy, roll-iny i basen z gąbkami! Tak będzie wyglądał plan zdjęciowy pierwszego spotkania w ramach serii Masterclass Profoto. Zapraszamy 27 marca do AvePark w Warszawie.

Pierwsze warsztaty Masterclass Profoto odbędą się we wtorek 27 marca na krytym skateparku AvePark w Warszawie. Spotkanie poprowadzi jeden z najbardziej cenionych fotografów reklamy produktowej w Polsce - Aleksander Iwaszkiewicz. Uczestnicy będą mogli pracować z lampami Profoto i obiektywami SIGMA na trudnym, zmieniającym się planie zdjęciowym. Fotografowie przećwiczą techniki oświetlania dynamicznych scen i zamrażania ruchu oraz wykonają sesję portretową z udziałem sportowców.
Na pierwszych warsztatach Masterclass Profoto zastosowane zostaną różne techniki oświetlenia planów. Będzie można całkowicie lub częściowo zamrażać ruch osób wykonujących akrobacje. Uczestnicy sprawdzą możliwości zaczernienia scenografii, a także odpowiedniego jej naświetlenia światłem błyskowym lub zastanym.  Zastosowane zostaną techniki umożliwiające częściowe zamrażanie poruszających się obiektów, dynamiczne rozmywanie tła, czyli wszystko to co wiąże się z fotografią w ruchu. Na koniec stosując odpowiednie modyfikatory światła zostanie wykonana klasyczna sesja portretowa. Na wszystkich uczestników czeka dużo praktycznej wiedzy i świetna zabawa.
Materiały Profoto

Materiały Profoto

Podczas warsztatów dostępna będzie pełna gama profesjonalnych lamp studyjnych marki Profoto. Uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji najmniejszą lampę studyjną Profoto A1, akumulatorowe, mobilne lampy B1X i B2 i klasyczne kompakty D2. Skatepark zamieni się w studio fotograficzne dzięki licznym modyfikatorom kształtującym światło. Profoto ma w swojej ofercie ponad 120 rodzajów softboxów, stripów, reflektorów, strumienic, część z nich zostanie rozstawiona na tym wyjątkowym planie zdjęciowym.
Materiały Profoto

Materiały Profoto

Uczestnicy Masterclass Profoto będą mogli także testować obiektywy marki SIGMA. Dostępna będzie seria obiektywów z prestiżowej linii Art m.in. 35mm,50mm czy 85mm z bardzo dużą przysłoną F1.4 oraz doskonała do reporterskich zdjęć w ruchu - SIGMA 24-70mm F2.8 Art.
_1040587.jpg
Zapraszamy do udziału profesjonalistów, jak i miłośników fotografii, osoby zainteresowane poznaniem technicznych możliwości lamp Profoto i obiektywów SIGMA. Spotkanie będzie moderowane przez zawodowego fotografa i asystenta, dbającego o szczegóły techniczne lamp, jak i aparatów.
Foto: Tomasz Szostak

Foto: Tomasz Szostak

Spotkanie odbędzie się 27 marca w godzinach 17:00 - 21:00 w AvePark na ul. Krakowiaków 80/98 w Warszawie. Spotkanie ma charakter zamknięty. Koszt udziału w warsztatach Masterclass Profoto wynosi 119 zł brutto. Kwotę tę będzie można odliczyć przy zakupie dowolnej lampy Profoto lub obiektywu SIGMA.
Zgłoszenie należy wysłać na adres profoto@kconsult.pl lub wypełniając formularz na stronie http://profoto.kconsult.pl/masterclass podając swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, nr telefonu, email), sprzęt jakim jest się najbardziej zainteresowanym oraz model aparatu, którym fotograjesz. Decyduje kolejność zgłoszeń, grupa będzie liczyła nie więcej niż 10 osób.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 606 912 295 lub profoto@kconsult.pl
Foto: Aleksander Iwaszkiewicz

Foto: Aleksander Iwaszkiewicz

Aleksander Iwaszkiewicz fotograf zajmujący się szeroko rozumianą fotografią użytkową i fotografią reklamową. Absolwent wydziału fotografii artystycznej FAMU w Pradze. Jego prace wyróżnia światło i kompozycja, które są elementami kluczowymi i dlatego ceni sobie pracę w studio. Zawodowo wykonuje sesje zdjęciowe o różnej tematyce, są to często przedmioty, martwa natura, wnętrza, fotografia architektury i różnego rodzaju portrety. Pracuje dla największych agencji reklamowych, magazynów i korporacji. Doświadczony pedagog, który wykładał w Akademii Fotografii, Europejskiej Akademii Fotografii, a obecnie w Trójmiejskiej Szkole Fotografii. Prowadzi także komercyjne warsztaty szkoleniowe z zakresu fotografii kulinarnej i przedmiotu. olekiwaszkiewicz.pl/
Olek IwaszkiewiczOlek IwaszkiewiczOlek IwaszkiewiczOlek Iwaszkiewicz

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.