Spotkanie charytatywne dla dzieci z domu dziecka z Jasieńca Iłżeckiego.

Spotkanie charytatywne dla dzieci z domu dziecka z Jasieńca Iłżeckiego.

Opublikowany

Centrum Techniki Kulinarnej Dora Metal po raz kolejny zaprosiło nas do wzięcia udziału w spotkaniu charytatywnym. W realizacji warsztatów wzięli udział także: S4 Fight Club oraz Gastro Magic Service.

28 stycznia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu dla dzieci z Domu Dziecka z Jasieńca Iłżeckiego.  Głównymi prowadzącymi  ponownie byli: Kevin Aiston oraz Cristina Catese, która jest projektantką zabawek Smykałka.
Spotkanie zostało podzielone na dwie części:
  • Zajęcia fitness w S4 Fight Club poprowadzone przez wielokrotnie nagradzanych zawodników MMA, Jiu jitsu i grapplingu, czyli: Sandrę Pniak, Kamila Umińskiego oraz Tomasza Janiszewskiego.
IMG_1426.jpg
  • Warsztaty gotowania, podczas których każdy z uczestniczących kucharzy odpowiedzialny był za swoją sekcję:

  • Kevin Aiston - burgery
IMG_1567.jpg
  • Cristina Catese – pizza
IMG_1533.jpg
  • Kacper Pakuła – deser 
  • Marcin Czurak i Marcin Walczak od pierwszej realizacji odpowiedzialni byli za sekcję frytek. 
IMG_1641.jpg
  • Magda Komar, która dołączyła w drugiej edycji, odpowiadała za sekcję koktajli.
Taka forma warsztatów i udział wyjątkowych prowadzących to gwarancja zainteresowania ze strony dzieci. Dzięki takim spotkaniom uczestnicy zyskują motywację do działania i odkrywania nowych obszarów.
Cieszymy się, że możemy być częścią tego projektu. Jesteśmy przekonani, że podarowane zabawki kreatywne Smykałka oraz słuchawki TTEC wywołają uśmiech na twarzach dzieci, a także uprzyjemnią zimowe wieczory.
IMG_2076.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Marki SIGMA i Profoto na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi!

temu

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO w Łodzi to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży. Firma K-Consult jako czołowy dystrybutor sprzętu fotograficznego w Polsce zaprezentuje się na łódzkich targach w dniach 12-14 kwietnia. Już dzisiaj zapraszamy na nasze stoisko.
Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania"

temu

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla miłośników przyrody i fotografii. W weekend, 24-25 marca, Związek Polskich Fotografów Przyrody organizuje Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania", oczywiście w Poznaniu. Podczas wydarzenia będzie można przetestować obiektywy marki SIGMA.
Masterclass Profoto już 27 marca w warszawskim skateparku!

temu

Jump boxy, rampy, roll-iny i basen z gąbkami! Tak będzie wyglądał plan zdjęciowy pierwszego spotkania w ramach serii Masterclass Profoto. Zapraszamy 27 marca do AvePark w Warszawie.
Przetestuj lampy Profoto i obiektywy SIGMA na spotkaniu w Galerii ZPAF

temu

Zapraszamy na prezentację sprzętu marki SIGMA i Profoto, która odbędzie się 12 marca w siedzibie Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie. Podczas spotkania będzie można przetestować bestsellerowe obiektywy marki SIGMA, lampy studyjne Profoto i modyfikatory światła.

Fotografia rodzinna z systemem lamp Profoto

Od zmierzchu do świtu masz doskonałe światło dzięki lampom Profoto i ich akcesoriom. Zobacz jak pracuje z systemem Profoto fotografka Michelle Turner.