Obiektywy SIGMA Art dla pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E.

Obiektywy SIGMA Art dla pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E.

Opublikowany

SIGMA Corporation rozpoczyna produkcję obiektywów z prestiżowej linii Art przeznaczonych dla pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych z mocowaniem Sony E.

W ofercie obiektywów SIGMA Art dedykowanych do aparatów z mocowaniem Sony E znajdzie się 7 modeli o ogniskowych od 14 do 135mm. Nowe modele powiększającej się rodziny SIGMA ART, które ujrzą światło dzienne na marcowych targach CP+, będą już dostępne w wersji Sony E. Będą to SIGMA 70/F2.8 DG MACRO oraz SIGMA 105/F1.4 DG HSM. W przyszłości mocowanie Sony E ma być standardem, tak jak w przypadku mocowań do Canona czy Nikona. Oznacza to, że wszystkie nowe obiektywy SIGMA Art będą produkowane również w wersji dla użytkowników tego popularnego systemu.
SIGMA 135/F1.8 ART DG HSM

SIGMA 135/F1.8 ART DG HSM

Modele obiektywów marki SIGMA z mocowaniem Sony E będą wyposażone w nowy algorytm kontrolujący pracę autofocusa, który dodatkowo zmaksymalizuje szybkość przesyłania danych pomiędzy korpusem a obiektywem.  Konstrukcja obiektywu umożliwi przesyłanie wszystkich danych, jak informacje o przysłonie czy danych EXIF. Szkła będą kompatybilne z trybem ciągłego autofokusa (AF-C), dostosowując ostrość do obiektów będących w ruchu, np. podczas imprezy sportowej. W przypadku obiektywów ze stabilizacją i aparatów wyposażonych w stabilizację matrycy, oba systemy redukcji drgań będą mogły współpracować jednocześnie.
SIGMA 35/F1.4 ART DG HSM

SIGMA 35/F1.4 ART DG HSM

Precyzyjny Autofocus

Dzięki nowemu algorytmowi kontrolującemu pracę autofocusa, szybkość i jakość ostrzenia obiektywów SIGMA Art będzie na tym samym poziomie co w konstrukcjach projektowanych oryginalnie dla aparatów bezlusterkowych Sony E. Dotyczy to pracy we wszystkich trybach autofocusa, w tym trybu ciągłego AF-C.

Kompatybilność stabilizacji obrazu

Obiektywy będą w pełni kompatybilne z systemem stabilizacji matrycy. Optymalizacja następuje przez ustalenie ogniskowej obiektywu i dostosowanie parametrów stabilizacji wewnątrz aparatu.

Korekcja aberracji

Korekcja poziomów jasności na brzegach obrazu, dystorsji oraz aberracji chromatycznej będzie zoptymalizowana dzięki przepływowi informacji o parametrach optycznych z obiektywu do aparatu.

Stabilność mocowania

Instalacja mocowania Sony E w obiektywie zwiększa poczucie stabilności i sztywności połączenia z aparatem. Mosiężny bagnet zapewnia precyzyjne dopasowanie i wyjątkową wytrzymałość. Mocowanie jest wyposażone w gumową uszczelkę, która chroni konstrukcję przed zgubnym działaniem brudu, kurzu, czy kropel wody.

Usługa wymiany mocowania

SIGMA Corporation oferuje usługę wymiany mocowania na inny system, np. Canon czy Nikon. Umożliwia to bezproblemową  zamianę na korpus innego producenta i dalsze użytkowanie posiadanego obiektywu SIGMA we współpracy z innym aparatem.

Lista obiektywów objętych mocowaniem Sony E:

  • SIGMA 14/F1.8 ART DG HSM
  • SIGMA 20/F1.4 ART DG HSM
  • SIGMA 24/F1.4 ART DG HSM
  • SIGMA 35/F1.4 ART DG HSM
  • SIGMA 50/F1.4 ART DG HSM
  • SIGMA 70/F2.8 ART DG MACRO HSM
  • SIGMA 85/F1.4 ART DG HSM
  • SIGMA 105/F1.4 ART DG HSM
  • SIGMA 135/F1.8 ART DG HSM
135mm F1.8 DG HSM Art.jpg85mm F1.4 DG HSM Art.jpg35mm F1.4 DG HSM Art.jpg50mm F1.4 DG HSM  Art.jpg24mm F1.4 DG HSM Art.jpg20mm F1.4 DG HSM Art.jpg14mm F1.8 DG HSM Art.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

135mm F1.8 DG HSM Art.jpg

grafika | 1,08 MB

Pobierz
14mm F1.8 DG HSM Art.jpg

grafika | 663 KB

Pobierz
35mm F1.4 DG HSM Art.jpg

grafika | 733 KB

Pobierz
50mm F1.4 DG HSM Art.jpg

grafika | 799 KB

Pobierz
24mm F1.4 DG HSM Art.jpg

grafika | 704 KB

Pobierz
20mm F1.4 DG HSM Art.jpg

grafika | 666 KB

Pobierz
85mm F1.4 DG HSM Art.jpg

grafika | 1,13 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.