Nowe obiektywy SIGMA CINE dla branży filmowej

Nowe obiektywy SIGMA CINE dla branży filmowej

Miło nam poinformować że SIGMA CORPORATION zaprezentowała serię zaawansowanych obiektywów przeznaczonych do filmowania.

SIGMA wkracza na rynek obiektywów filmowych oferując rewolucyjne modele przeznaczone do współpracy ze współczesnymi kamerami o wysokich rozdzielczościach.  Korpusy obiektywów CINE są bardzo wytrzymałe i wodoodporne, a oznaczenia na nich fluorescencyjne - co umożliwia bezproblemową obsługę w zaciemnionych przestrzeniach.
CINE.JPG
Obiektywy CINE są podzielone na trzy linie produktowe:

FF Zoom Line

To obiektywy kompatybilne z rejestratorami pełnoklatkowymi. Ich wydajność optyczna jest dostosowana do filmowania w wysokich rozdzielczościach, takich jak 6k-8k. obiektywy oferują operatorom wyjątkową elastyczność zastosowań, ponieważ są w stanie pokryć potrzeby rejestratorów z matrycą większą niż Super 35, dzięki temu mogą być stosowane z wieloma rodzajami kamer. Są to obiektywy ze zmienną ogniskową. W każdej wartości ogniskowej zachowują bardzo wysokie parametry optyczne.
pphoto_24_35_22_ff_l.jpg

High Speed Zoom Line

To obiektywy oferujące stałą wartość przysłony T2 w całym zakresie ogniskowych. Wydajność optyczna obiektywów jest dostosowana do rejestracji obrazów w rozdzielczości 6k-8k. obiektywy zapewniają najwyższą jakość obrazu w swojej klasie i charakteryzują się kompaktową, zwartą konstrukcją.
OSCE18-35_2Z01.jpgpphoto_18_35_2_l.jpgpphoto_50_100_2_l.jpg

FF High Speed Prime Line

To obiektywy stałoogniskowe oferujące bardzo niską wartość przysłony T1.5. obiektywy oferują bezkompromisową jakość obrazu, są doskonałym narzędziem pracy dla zawodowych operatów. W ofercie znajdują się obiektywy z zakresu od 20 do 85mm. Obiektywy dostosowane są do współpracy z różnymi kamerami z pełnoklatkowymi włącznie. Szereg różnych, uzupełniających się ogniskowych umożliwia filmowanie różnorodnych scen.
pphoto_20_15_ff_l.jpgpphoto_24_15_ff_l.jpgpphoto_35_15_ff_l.jpgpphoto_50_15_ff_l.jpgpphoto_85_15_ff_l.jpg
Dotychczasowe doświadczenie w tworzeniu obiektywów SIGMA odegrało znaczącą rolę w wyznaczeniu nowej jakości obiektywów dostosowanych do współpracy z aparatami wyposażonymi w 50-cio megapikselowe matryce. Obecnie SIGMA wykorzystuje zdobytą wiedzę w produkcji obiektywów filmowych, stosując najwyższej jakości soczewki i komponenty.
hundred-percent_retained_image.jpghundred-percent_new_image.jpg
W obiektywach CINE zachowano znakomity układ optyczny z prestiżowej linii Art oraz zastosowano nową obudowę i mechanizmy wewnętrzne. Funkcjonalność i cechy zaprojektowano w porozumieniu z wieloma zawodowymi operatorami, specjalnie na potrzeby współczesnej kinematografii. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.