Azuri Rinox Armor – płynna ochrona każdego ekranu
Azuri Rinox Armor – płynna ochrona każdego ekranu

Azuri Rinox Armor – płynna ochrona każdego ekranu

Opublikowany

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt, służący do ochrony ekranów urządzeń mobilnych przed zarysowaniami i zabrudzeniami - Azuri Rinox Armor. Nie jest to klasyczne szkło czy folia naklejana na ekran, lecz rozwiązanie w postaci płynu.

Azuri Rinox Armor

Azuri Rinox Armor

Azuri Rinox Armor to ochrona dzięki technologii tak zwanego płynnego szkła, który po naniesieniu na ekran błyskawicznie twardnieje tworząc tzw. nano-osłonę i skutecznie zabezpiecza jego powierzchnię m.in. przed zarysowaniami, zabrudzenia, śladami odcisków palców. Atutem jest bardzo łatwe nanoszenie osłony na ekran urządzenia mobilnego – w opakowaniu z Rinox Armor użytkownik znajdzie zestaw ściereczek, z których jedna nasączona jest preparatem na bazie krzemionki. Po oczyszczeniu ekranu odpowiednią tkaniną (również dołączoną), należy starannie nanieść ściereczką substancję z nano-osłoną i po odczekaniu dwóch minut wypolerować wyświetlacz. Po tym czasie ekran jest skutecznie chroniony przed uszkodzeniami, zarysowaniami, brudem i bakteriami (zastosowana w osłonie substancja skutecznie ogranicza ich namnażanie).
AZSPNANOCOATING (3).JPG
Taki sposób aplikacji sprawia, że nanoszenie Rinox Armor jest wygodne i w pełni kontrolowane – użytkownik może rozprowadzić substancję po wszystkich płaskich powierzchniach urządzenia (również obiektywach wbudowanych aparatów), bez problemu unikając wprowadzenia go np. do głośnika czy portu ładowania.
Sama idea osłony nazywanej niekiedy „płynnym szkłem” znana jest od kilku lat – jednak teraz tego rodzaju produkty są szczególnie przydatne i mają szereg przewag nad tradycyjnymi foliami czy szkłami. Podstawowa polega na tym, że choć oferują podobny poziom ochrony, to są zdecydowanie łatwiejsze w aplikacji – nie musimy się obawiać pozostawienia pod osłoną pęcherzyków powietrza czy nierównego jej nałożenia.
Znacznie lepiej sprawdzają się również w przypadku urządzeń wyposażonych w zakrzywione ekrany, a także w przypadku wszelkiego mniej popularnego czy niestandardowego sprzętu, na który często trudno jest znaleźć odpowiednio dopasowaną folię czy szkło – zegarków smart, opasek sportowych, przenośnych konsoli do gier, ekranów rozwiązań z dziedziny automatyki domowej itp.
Sugerowana cena detaliczna Azuri Rinox Armor - 69 zł.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Azuri Rinox Armor - recenzja Mobileworld24.pl

temu

Zapraszamy do zapoznania się testem Azuri Rinox Armor przygotowanego przez Mobileworld24.pl.
Powerbank ttec ArtPower – energia w pięknej oprawie

temu

Powerbank jest czymś, co większość użytkowników urządzeń przenośnych ma zawsze przy sobie – dlatego wybierając takie urządzenie warto zadbać, by było nie tylko pojemne, lekkie, bezpieczne i niezawodne… ale również przyjemne dla oka. W te kryteria idealnie wręcz wpisują się nowe powerbanki firmy ttec z serii ArtPower, których obudowy ozdobiono wzorami nawiązującymi do natury.
Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

temu

Na polski rynek trafił właśnie nowy powerbank firmy Xtorm, zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących źródła zasilania, które bez problemów pracować będzie w najtrudniejszych warunkach, czyli model Xtorm Limitless 10 000. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas wypraw w góry czy nad morze – akumulator zamknięty jest we wzmocnionej, wodoodpornej obudowie, spełniającej wyśrubowane wymagania certyfikatu Mil STD 810G oraz normy IP68.
Test: Xtorm AP250 Solar Panel Booster na telepolis.pl

temu

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją nowej maty solarnej Xtorm AP250 Solar Panel Booster przygotowanej przez portal Telepolis.pl
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.