Masterclass Profoto

Masterclass Profoto

Opublikowany

Chcesz się nauczyć jak kreować fotografie odpowiednio dobranym światłem? Zastanawiasz się czy lampy Profoto spełnią Twoje oczekiwania?  Już pod koniec marca startuje cykl warsztatów Masterclass Profoto.

Masterclass Profoto skierowany jest do osób pragnących pracować nad swoim portfolio pod okiem nagradzanych i cenionych fotografów. Jeśli chcesz rozwinąć swój warsztat fotografa oraz dowiedzieć się jak pracują znani w Polsce fotografowie, te spotkania będą właśnie dla Ciebie!
DYZ_1078.JPG
Masterclass Profoto to także okazja do przetestowania i dopasowania do swoich potrzeb najnowszego sprzętu marki Profoto. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli do dyspozycji m.in. lampy A1 – najmniejszą lampę Profoto – mobilne B1X oraz B2. Będzie można również przetestować modyfikatory światła, których w ofercie Profoto znajduje się ponad 130. Partnerem pierwszych warsztatów Masterclass Profoto będzie marka SIGMA. Podczas spotkania będzie można korzystać z obiektywów nagradzanej serii ART, w tym między innymi
SIGMA A 35/1.4 DG HSM, SIGMA A 85/1.4 A DG HSM oraz SIGMA A 135/1.8 DG HSM.
Fot09.JPG
Wzbogać się o nowe znajomości, praktyczną wiedzą o fotografii i kreowaniu obrazu światłem. Poznaj nowości sprzętowe od cenionych, światowych marek. Dołącz do grona Masterclassowców Profoto. Szczegóły wkrótce.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Masterclass Profoto już 27 marca w warszawskim skateparku!

temu

Jump boxy, rampy, roll-iny i basen z gąbkami! Tak będzie wyglądał plan zdjęciowy pierwszego spotkania w ramach serii Masterclass Profoto. Zapraszamy 27 marca do AvePark w Warszawie.
Warsztaty fotograficzne w Big Studio Wrocław za nami!

temu

20 stycznia br. we Wrocławiu, stolicy dolnego śląska, odbyły się warsztaty fotograficzne, które zrzeszyły wielu fotografów z całej Polski. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 30 osób. Grupa obecnych fotografów miała okazję do pracy z 5 modelkami oraz jednym modelem, a dwie wizażystki podczas warsztatów czuwały nad odpowiednią charakteryzacją.
SIGMA ProCentrum zaprasza na V Jurajski Festiwal Fotograficzny!

temu

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie fotograficzne - piątą już edycję Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego. W ramach festiwalu odbędą się warsztaty z wykorzystaniem oświetlenia marki Profoto.
SIGMA ProCentrum na Press Photo Expo 2018

temu

Press Photo Expo 2018 za nami! Było to wyjątkowe spotkanie integrujące środowisko fotograficzne. W czasie wydarzenia można było spotkać wyjątkowych gości z Polski i zagranicy, wymienić się doświadczeniem, przetestować nowości sprzętowe na rynku, a przede wszystkim zainspirować się na kolejne miesiące. Nie mogło tam zabraknąć oferty SIGMA ProCentrum!

Azuri Rinox Armor – płynna ochrona każdego ekranu

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt, służący do ochrony ekranów urządzeń mobilnych przed zarysowaniami i zabrudzeniami - Azuri Rinox Armor belgijskiej firmy A& C Systems NV-SA. Nie jest to klasyczne szkło czy folia naklejana na ekran, lecz rozwiązanie w postaci zawierającego ditlenek krzemu (czyli krzemionkę) płynu, który po naniesieniu na ekran błyskawicznie twardnieje tworząc tzw. nano-osłonę i skutecznie zabezpiecza jego powierzchnię m.in. przed zarysowaniami, zabrudzenia, śladami odcisków palców.