Masterclass Profoto

Masterclass Profoto

Opublikowany

Chcesz się nauczyć jak kreować fotografie odpowiednio dobranym światłem? Zastanawiasz się czy lampy Profoto spełnią Twoje oczekiwania?  Już pod koniec marca startuje cykl warsztatów Masterclass Profoto.

Masterclass Profoto skierowany jest do osób pragnących pracować nad swoim portfolio pod okiem nagradzanych i cenionych fotografów. Jeśli chcesz rozwinąć swój warsztat fotografa oraz dowiedzieć się jak pracują znani w Polsce fotografowie, te spotkania będą właśnie dla Ciebie!
DYZ_1078.JPG
Masterclass Profoto to także okazja do przetestowania i dopasowania do swoich potrzeb najnowszego sprzętu marki Profoto. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli do dyspozycji m.in. lampy A1 – najmniejszą lampę Profoto – mobilne B1X oraz B2. Będzie można również przetestować modyfikatory światła, których w ofercie Profoto znajduje się ponad 130. Partnerem pierwszych warsztatów Masterclass Profoto będzie marka SIGMA. Podczas spotkania będzie można korzystać z obiektywów nagradzanej serii ART, w tym między innymi
SIGMA A 35/1.4 DG HSM, SIGMA A 85/1.4 A DG HSM oraz SIGMA A 135/1.8 DG HSM.
Fot09.JPG
Wzbogać się o nowe znajomości, praktyczną wiedzą o fotografii i kreowaniu obrazu światłem. Poznaj nowości sprzętowe od cenionych, światowych marek. Dołącz do grona Masterclassowców Profoto. Szczegóły wkrótce.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.