SIGMA ProCentrum na Press Photo Expo 2018

SIGMA ProCentrum na Press Photo Expo 2018

Opublikowany

Press Photo Expo 2018 za nami! Było to wyjątkowe spotkanie integrujące środowisko fotograficzne. W czasie wydarzenia można było spotkać wyjątkowych gości z Polski i zagranicy, wymienić się doświadczeniem, przetestować nowości sprzętowe na rynku, a przede wszystkim zainspirować się na kolejne miesiące. Nie mogło tam zabraknąć oferty SIGMA ProCentrum!

Poniedziałek 22 stycznia 2018 należał do świata fotografii. Tego dnia odbyło się Press Photo Expo czyli spotkania dla profesjonalnych fotografów. Przez cały dzień miały miejsce prelekcje, warsztaty i targi na trzech piętrach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich w Warszawie. 
FOTA_PRESS-PHOTO-EXPO.jpg
Podczas wydarzenia można było spotkać znane osoby z branży fotograficznej, zarówno autorów zdjęć z pierwszych stron gazet, zdobywców nagród oraz przedstawicieli i ambasadorów marek. Gościem specjalnym była fotografka agencji NOOR - Alixandra Fazzina. O swojej pracy opowiadali również Bogdan Dziworski, Agata Grzybowska, Tomasz Markowski czy Maciej Moskwa. Przez cały dzień trwały targi sprzętu fotograficznego i filmowego. Swoje stoisko miała również SIGMA ProCentrum z pełną ofertą obiektywów marki SIGMA, filtrów Marumi, lamp Profoto oraz toreb i plecaków od Vanguard i f-stop. Dużym zainteresowaniem cieszyła się najmniejsza lampa od Profoto czyli A1.
Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-relacji.

SIGMA ProCentrum na Press Photo Expo 2018

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.