SIGMA C 16mm f/1.4 DC DN - test redakcyjny spidersweb.pl
SIGMA C 16mm f/1.4 DC DN - test redakcyjny spidersweb.pl

SIGMA C 16mm f/1.4 DC DN - test redakcyjny spidersweb.pl

Opublikowany

Zachęcamy do przeczytania recenzji przygotowanej przez redakcję Spider's Web, która przetestowała obiektyw SIGMA C 16mm f/1.4 DC DN z serii Contemporary.  W tekście Na ten obiektyw czekałem cały miesiąc. Nowa Sigma 16 mm f/1.4 jest cudowna, autor Marcin Połowianiuk nie kryje swojego zachwytu nad tym nowym obiektywem przeznaczonym do aparatów bezlusterkowych.
design_details_16_14_c017_01.jpgdesign_details_16_14_c017_02.jpgdesign_details_16_14_c017_03.jpg

Podsumowując: warto, warto, warto! Sigma 16 mm f/1.4 to rewelacyjny obiektyw dla systemu Sony E. Bardzo brakowało mi takiego narzędzia. Szkło ma kilka drobnych wad optycznych, ale nie jest to nic, czym należałoby się przejmować. Wszystkie wynagradza z nawiązką rewelacyjna ostrość już od pełnego otworu przysłony. Stosunek cena/jakość osiąga tu wyżyny, szczególnie na tle innych nowych obiektywów do bezlusterkowców.

Marcin Połowianiuk Spider's Web

Udostępnij

SIGMA ProCentrum na Press Photo Expo 2018

Press Photo Expo 2018 za nami! Było to wyjątkowe spotkanie integrujące środowisko fotograficzne. W czasie wydarzenia można było spotkać wyjątkowych gości z Polski i zagranicy, wymienić się doświadczeniem, przetestować nowości sprzętowe na rynku, a przede wszystkim zainspirować się na kolejne miesiące. Nie mogło tam zabraknąć oferty SIGMA ProCentrum!