Xtorm AC Pro 41 600 - najnowszy produkt marki Xtorm w branżowych media.

Xtorm AC Pro 41 600 - najnowszy produkt marki Xtorm w branżowych media.

Opublikowany

Xtorm AC Pro 41 600 to power bank do zadań specjalnych. Dzięki pojemności 41 600 mAh bank energii naładuje nie tylko smartfona czy tablet, ale również większy sprzęt, np. laptopy, konsole do gier.

AL490-2_LR.jpg

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez awaryjnej baterii. Oferowane smartfony są bowiem coraz mocniejsze i zużywają baterie w szybszym tempie. Ratunkiem może więc być power bank, który naładuje sprzęt, gdy jesteśmy akurat poza domem.
Modele przeznaczone do smartfonów nie bardzo nadają się jednak do ładowania czegoś większego, np. laptopa. Mają bowiem za małe napięcie oraz natężenie prądu. Na szczęście są na rynku modele, które idealnie się do tego nadają. W takich sytuacjach przyda się Xtorm AC Pro 41 600.

Marek, Technogadzet.pl

AL490-4.jpg
Informacje o nowości Xtorm AC Pro 41 600 zostały zauważone przez media: PCformat.pl, Komputerpc.pl, Benchmark.pl, Telix.pl, WavePC.pl, Chip.pl, Appleworld.pl, Technogadzet.pl, Mobo.pl, Conowego.pl, Blogotech.eu, Banzaj.pl, PCFoster.pl, PcMod.pl.

Chciałbyś przeprowadzić test produktu dostępnego w naszej ofercie?
Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do mnie!

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.