Ttec SpeedCharger - nowe urządzenie zapewniające bezkompromisowe ładowanie oraz bezpieczeństwo.

Ttec SpeedCharger - nowe urządzenie zapewniające bezkompromisowe ładowanie oraz bezpieczeństwo.

Opublikowany

Firma ttec wyszła naprzeciw wszystkim tym, którzy podróżując samochodem korzystają z kilku urządzeń mobilnych zużywających ogromne ilości energii. Ładowarka SpeedCharger dostarcza prąd o natężeniu 2.1A, a dzięki systemowi, który dobiera natężenie do podłączonego urządzenia, efektywnie je ładuje.

Użytkownicy smartfonów o coraz większych ekranach często spotykają się z sytuacją, gdy typowe ładowarki samochodowe USB nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości energii, aby skutecznie naładować telefon w trakcie podróży. Dlatego, aby umilić sobie podróż i zaoszczędzić stresu związanego z rozładowanym telefonem, warto zaopatrzyć się w ładowarkę, która umożliwia dostosowanie natężania prądu do podłączonego urządzenia.
ttec stawia na bezpieczeństwo.
  • SpeedCharger wyposażony jest w system, który dobiera optymalne parametry prądu do ładowanego urządzenia.
  • Ładowarka posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem i przeładowaniem oraz diodę informującą o statusie naładowania.
W zestawie z ttec SpeedCharger znajduje się kabel USB, który jest z jednej strony zakończony trzema końcówkami pasującymi do najpopularniejszych smartfonów: Micro USB, USB – C oraz Lightning. Dzięki tak uniwersalnemu rozwiązaniu podczas podróży można naładować także tablet lub konsolę, np.: Nintendo Switch.
ladowarka-samochodowa-ttec-speedcharger-2-1-a-usb-b-iext52183806.jpg
W ofercie ttec znajduje się sieciowa wersja ładowarki SpeedCharger, która także  jest wyposażona w kabel z trzema końcówkami.
Ceny ładowarek to 69 zł (wersja samochodowa) oraz 79 zł (wersja sieciowa).

Chciałbyś przeprowadzić test produktu dostępnego w naszej ofercie?
Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do mnie!

Udostępnij

Powiązane artykuły
ttec SpeedCharger – najnowsza ładowarka dostrzeżona przez branżowe media.

temu

SpeedCharger od ttec wyróżnia się bezkompromisowym ładowaniem oraz bezpieczeństwem. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się podczas podróży samochodem. Ttec wyposażył urządzenie w system, który dobiera optymalne parametry prądu do ładowanego urządzenia, a dzięki natężeniu 2,1 A zapewnia efektywne naładowanie baterii.W zestawie z ttec SpeedCharger znajduje się kabel USB, który jest z jednej strony zakończony trzema końcówkami pasującymi do najpopularniejszych smartfonów: Micro USB, USB – C oraz Lightning. 
Xtorm Wireless Fast Charging Pad (QI) - test redakcyjny Telix.pl

temu

Zachęcamy do zapoznania się z recenzją bezprzewodowej ładowarki Xtorm Wireless Fast Charging Pad.
Xtorm AC Pro 41 600 - najnowszy produkt marki Xtorm w branżowych media.

temu

Xtorm AC Pro 41 600 to power bank do zadań specjalnych. Dzięki pojemności 41 600 mAh bank energii naładuje nie tylko smartfona czy tablet, ale również większy sprzęt, np. laptopy, konsole do gier.
Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

temu

Na polski rynek trafił właśnie nowy powerbank firmy Xtorm, zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących źródła zasilania, które bez problemów pracować będzie w najtrudniejszych warunkach, czyli model Xtorm Limitless 10 000. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas wypraw w góry czy nad morze – akumulator zamknięty jest we wzmocnionej, wodoodpornej obudowie, spełniającej wyśrubowane wymagania certyfikatu Mil STD 810G oraz normy IP68.

Podsumowanie Roku 2017 – marka SIGMA.

Rok 2017 za nami! Był to okres wielkich zmian, nowych wyzwań, a przede wszystkim wzmacniania wizerunku marki SIGMA na rynku polskim. Zapraszamy do przeczytania naszego podsumowania co wydarzyło się w ciągu ostatniego roku w zakresie działań marki SIGMA.