K-Consult partnerem świątecznych akcji charytatywnych

K-Consult partnerem świątecznych akcji charytatywnych

Opublikowany

Mamy przyjemność poinformować, że w grudniu wzięliśmy udział w dwóch akcjach charytatywnych zorganizowanych dla cudownych dzieci. 

10 grudnia 2017 r. byliśmy partnerem mikołajkowej  akcji charytatywnej zorganizowanej dla dzieci z domu dziecka w Grotnikach.
W ramach akcji odbyły się warsztaty kulinarne, które poprowadzili: Kevin Aiston (brytyjczyk, mówiący po polsku, gwiazda "Europa da się Lubić", szef kuchni, wychowanek domu dziecka) oraz Cristina Catese (Włoszka, kucharz w jednej z warszawskich Akademii Kulinarnych, osoba od lat spędzająca wigilię z bezdomnymi, projektantka zabawek Smykałka). Podczas warsztatów dzieci przygotowały kurczaki zagrodowe w całości: po brytyjsku z Kevinem i po włosku z Cristiną. Następnie pod okiem gospodarzy oraz  Kacpra Pakuły, Huberta Górskiego, Marcina Czuraka, Marcina Walczaka dzieci tworzyły pizze na różne sposoby.
IMG_1355.jpg
Odkrywanie kuchni i różne zastosowanie produktów stało się motywem przewodnim warsztatów. 
IMG_1350.jpg
Na zakończenie dzieci upiekły i ozdobiły pierniczki. Okazało się to miłą, świąteczną zabawą szczególnie dla najmłodszych.
IMG_1308.jpg
Po warsztatach dzieci otrzymały ufundowane przez nas prezenty, wśród których znajdowały się zabawki Smykałka dla młodszych uczestników oraz słuchawki TTEC dla nastolatków.
IMG_1548.jpg
Produkty marki Smykałka to  doskonałe kreatywne uzupełnienie warsztatów. Dodatkowym atutem była obecność Cristiny jako projektantki zabawek. 
IMG_1544.jpg
Dzięki akcji udało się wywołać uśmiech na twarzach podopiecznych domu dziecka w Grotnikach. Kucharze podzielili się swoją pasją do gotowania i pokazali, że jedzenie i gotowanie to czynności, które jednoczą ludzi.  Celem akcji było również wzmocnienie wiary w to, że można osiągnąć wiele jeśli się tylko chce.

Inicjatorem projektu i głównym organizatorem jest Centrum Techniki Kulinarnej Dora Metal, któremu dziękujemy za przepiękne podziękowanie.
podziękowanie.jpg
30 grudnia 2017 r. wzięliśmy udział w wyjątkowym, poświątecznym spotkaniu na Oddziale Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
Podczas spotkania nie zabrakło śpiewu, malowanek twarzy i tworzenia masek karnawałowych. Dzieci otrzymały świąteczne prezenty, w których znalazły się także niespodzianki od nas: kreatywne zabawki marki Smykałka oraz słuchawki TTEC J10.

Wspaniałe piórniki, zestawy Smykałki do prac zręcznościowych, słuchawki oraz artykuły szkolne i biurowe sprawiły, iż na twarzy Dzieci pojawił się nie tylko uśmiech ale i ogromne zadowolenie z otrzymanego prezentu. Dziękujemy całym sercem za wsparcie tego przedsięwzięcia!

Michalina Kostecka, Koordynatorka spotkania na Oddziale Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w tak niezwykłych inicjatywach, a tym samym wywołać uśmiech na twarzach tylu dzieci.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Marki SIGMA i Profoto na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi!

temu

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO w Łodzi to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży. Firma K-Consult jako czołowy dystrybutor sprzętu fotograficznego w Polsce zaprezentuje się na łódzkich targach w dniach 12-14 kwietnia. Już dzisiaj zapraszamy na nasze stoisko.
Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania"

temu

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla miłośników przyrody i fotografii. W weekend, 24-25 marca, Związek Polskich Fotografów Przyrody organizuje Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania", oczywiście w Poznaniu. Podczas wydarzenia będzie można przetestować obiektywy marki SIGMA.
Masterclass Profoto już 27 marca w warszawskim skateparku!

temu

Jump boxy, rampy, roll-iny i basen z gąbkami! Tak będzie wyglądał plan zdjęciowy pierwszego spotkania w ramach serii Masterclass Profoto. Zapraszamy 27 marca do AvePark w Warszawie.
Przetestuj lampy Profoto i obiektywy SIGMA na spotkaniu w Galerii ZPAF

temu

Zapraszamy na prezentację sprzętu marki SIGMA i Profoto, która odbędzie się 12 marca w siedzibie Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie. Podczas spotkania będzie można przetestować bestsellerowe obiektywy marki SIGMA, lampy studyjne Profoto i modyfikatory światła.

ttec SpeedCharger – najnowsza ładowarka dostrzeżona przez branżowe media.

SpeedCharger od ttec wyróżnia się bezkompromisowym ładowaniem oraz bezpieczeństwem. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się podczas podróży samochodem. Ttec wyposażył urządzenie w system, który dobiera optymalne parametry prądu do ładowanego urządzenia, a dzięki natężeniu 2,1 A zapewnia efektywne naładowanie baterii.W zestawie z ttec SpeedCharger znajduje się kabel USB, który jest z jednej strony zakończony trzema końcówkami pasującymi do najpopularniejszych smartfonów: Micro USB, USB – C oraz Lightning.