K-Consult partnerem świątecznych akcji charytatywnych

K-Consult partnerem świątecznych akcji charytatywnych

Opublikowany

Mamy przyjemność poinformować, że w grudniu wzięliśmy udział w dwóch akcjach charytatywnych zorganizowanych dla cudownych dzieci. 

10 grudnia 2017 r. byliśmy partnerem mikołajkowej  akcji charytatywnej zorganizowanej dla dzieci z domu dziecka w Grotnikach.
W ramach akcji odbyły się warsztaty kulinarne, które poprowadzili: Kevin Aiston (brytyjczyk, mówiący po polsku, gwiazda "Europa da się Lubić", szef kuchni, wychowanek domu dziecka) oraz Cristina Catese (Włoszka, kucharz w jednej z warszawskich Akademii Kulinarnych, osoba od lat spędzająca wigilię z bezdomnymi, projektantka zabawek Smykałka). Podczas warsztatów dzieci przygotowały kurczaki zagrodowe w całości: po brytyjsku z Kevinem i po włosku z Cristiną. Następnie pod okiem gospodarzy oraz  Kacpra Pakuły, Huberta Górskiego, Marcina Czuraka, Marcina Walczaka dzieci tworzyły pizze na różne sposoby.
IMG_1355.jpg
Odkrywanie kuchni i różne zastosowanie produktów stało się motywem przewodnim warsztatów. 
IMG_1350.jpg
Na zakończenie dzieci upiekły i ozdobiły pierniczki. Okazało się to miłą, świąteczną zabawą szczególnie dla najmłodszych.
IMG_1308.jpg
Po warsztatach dzieci otrzymały ufundowane przez nas prezenty, wśród których znajdowały się zabawki Smykałka dla młodszych uczestników oraz słuchawki TTEC dla nastolatków.
IMG_1548.jpg
Produkty marki Smykałka to  doskonałe kreatywne uzupełnienie warsztatów. Dodatkowym atutem była obecność Cristiny jako projektantki zabawek. 
IMG_1544.jpg
Dzięki akcji udało się wywołać uśmiech na twarzach podopiecznych domu dziecka w Grotnikach. Kucharze podzielili się swoją pasją do gotowania i pokazali, że jedzenie i gotowanie to czynności, które jednoczą ludzi.  Celem akcji było również wzmocnienie wiary w to, że można osiągnąć wiele jeśli się tylko chce.

Inicjatorem projektu i głównym organizatorem jest Centrum Techniki Kulinarnej Dora Metal, któremu dziękujemy za przepiękne podziękowanie.
podziękowanie.jpg
30 grudnia 2017 r. wzięliśmy udział w wyjątkowym, poświątecznym spotkaniu na Oddziale Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
Podczas spotkania nie zabrakło śpiewu, malowanek twarzy i tworzenia masek karnawałowych. Dzieci otrzymały świąteczne prezenty, w których znalazły się także niespodzianki od nas: kreatywne zabawki marki Smykałka oraz słuchawki TTEC J10.

Wspaniałe piórniki, zestawy Smykałki do prac zręcznościowych, słuchawki oraz artykuły szkolne i biurowe sprawiły, iż na twarzy Dzieci pojawił się nie tylko uśmiech ale i ogromne zadowolenie z otrzymanego prezentu. Dziękujemy całym sercem za wsparcie tego przedsięwzięcia!

Michalina Kostecka, Koordynatorka spotkania na Oddziale Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w tak niezwykłych inicjatywach, a tym samym wywołać uśmiech na twarzach tylu dzieci.

Udostępnij