Xtorm Wireless 8.000 i stacja ładująca Wireless Fast Charging Pad Freedom w mediach

Xtorm Wireless 8.000 i stacja ładująca Wireless Fast Charging Pad Freedom w mediach

Opublikowany

Nowe innowacyjne produkty od Xtorm pojawiły się w wielu wpisach znanych portali branżowych.

Xtorm Wireless 8.000 (XB103) to klasyczny powerbank z możliwością ładowania bezprzewodowego. Urządzenie posiada jedno wejście USB do ładowania wbudowanego akumulatora Li-Ion o pojemności 8,000 mAh i dwa porty USB, do których można podłączyć urządzenia wymagające naładowania.
Xtorm Power Bank Wireless 8.000

Xtorm Power Bank Wireless 8.000

Na rynku jest od groma ofert powerbanków. W międzyczasie do Polski  trafił kolejny, który przykuł moją uwagę – Xtorm Wireless 8.000 (XB103).  Sama nazwa już zdradza wszystko. Jest to przenośny akumulator o  pojemności 8000 mAh i umożliwia bezprzewodowe ładowanie w standardzie Qi.

Łukasz Pająk z Android.com.pl

Stacja ładująca Wireless Fast Charging Pad Freedom to wysoka wydajność połączona ze stylowym wyglądem. Ciekawe skórzane detale i zwarta konstrukcja nadają stacji oryginalny wygląd. Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardem ładowania bezprzewodowego Qi. Technologię tę obsługują m.in. urządzenia firm Apple, Asus, HTC, Huawei, LG Electronics, Motorola Mobility, Nokia, Samsung, BlackBerry oraz Sony.

Wireless Fast Charging Pad

Wireless Fast Charging Pad

Xtorm, jak zawsze zadbał o bezpieczeństwo użytkowników - oba urządzenia wyposażone są w zabezpieczenia przed przeładowaniem i przegrzaniem oraz system zarządzania energią.

O Xtorm Wireless 8.000 (XB103) oraz stacji ładującej Wireless Fast Charging Pad Freedom napisali także: Interia, WP Komórkomania, Android.com.pl, Mobileworld24.pl, Stuffpolska.pl, Telepolis.pl, Instalki.pl, PCFormat.pl, IN4.pl, Techon.pl, Agdrtv24.pl, Smart-test.pl, WujekGadżet.pl, Mobo.pl, Telix.pl, BlogoTECH.eu

Chciałbyś przeprowadzić test produktu
dostępnego w naszej ofercie?
Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do mnie!

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.