Szybkość i styl to cechy charakterystyczne nowej podstawki ładującej Wireless Charging Pad Xtorm

Szybkość i styl to cechy charakterystyczne nowej podstawki ładującej Wireless Charging Pad Xtorm

Opublikowany

Xtorm prezentuje kolejne innowacyjne rozwiązanie do bezprzewodowego, szybkiego ładowania urządzeń mobilnych - Wireless Charging Pad.

Wireless Charging Pad

Wireless Charging Pad

Łatwe i szybkie ładowanie

Wireless Charging Pad posiada certyfikat Qi i dzięki wyjściu 10W ładuje smartfony super szybko. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem do bezpiecznego ładowania telefonów obsługujących technologię Qi, t. j.: iPhone 8, iPhone X i serię Samsung Galaxy S, bez użycia kabla. Pad Xtorm jest łatwy w obsłudze: wystarczy położyć telefon na podstawie ładującej, a on od razu zacznie się ładować. Wbudowane lampki LED wskazują, kiedy telefon jest naładowany.

Styl i bezpieczeństwo

Charging Pad Xtorm to wysoka wydajność połączona ze stylowym wyglądem. Ciekawe skórzane detale i zwarta konstrukcja nadają podstawce oryginalny wygląd. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca na biurku lub stole, dzięki czemu jest idealne do codziennego użytku w domu lub w biurze. Pad pokryty jest antypoślizgowym materiałem na wierzchu oraz na spodzie, co gwarantuje, że telefon oraz urządzenie pozostaną na swoim miejscu.
XW202-2.jpgXW202-6.jpgXW202-5.jpgXW202-4.jpgXW202-3.jpg
Fast Charging Pad Xtorm jest kolejnym doskonałym urządzeniem, które dołącza do obecnego bezprzewodowego asortymentu. Pozwala to Xtormowi sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na ładowarki bezprzewodowe.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.