Wizyta MARUMI w Polsce.

Wizyta MARUMI w Polsce.

Opublikowany

Na początku listopada gościliśmy przedstawicieli firmy Marumi, produkującej wysokiej jakości filtry fotograficzne. 

Firma K-Consult i nasz kraj były jednym z głównych przystanków podróży po krajach Unii Europejskiej, gdzie mieszczą się siedziby oficjalnych dystrybutorów. Przedstawiciele firmy odwiedzili m.in. Polskę, Holandię, Wielką Brytanię i Niemcy.

Z ramienia Marumi do Polski przyjechali Pan Shohey Arai (International Sales Dept. & Marketing Communication) oraz Pan Hiroki Miura (General Manager). Wizyta miała przede wszystkim charakter konsultacyjny. Omówione zostały plany rozwoju asortymentu na 2018 rok. Doceniono również nasz wkład w rozpoznawalność i dystrybucję marki w Polsce. Jest nam niezmiernie miło móc się pochwalić, iż jesteśmy dystrybutorem o największym udziale sprzedaży produktów Marumi w Unii Europejskiej.
Na zdjęciu od lewej Michał Mikulski (Category Manager K-Consult), Mr. Shohey Arai (Marumi International Sales Dept. & Marketing Communication), Mr. Hiroki Miura (Marumi General Manager)

Na zdjęciu od lewej Michał Mikulski (Category Manager K-Consult), Mr. Shohey Arai (Marumi International Sales Dept. & Marketing Communication), Mr. Hiroki Miura (Marumi General Manager)

W tym roku japońska firma świętuje swoje 65 urodziny. Z okazji swojego jubileuszu, Marumi stworzyło serię filtrów - EXUS SOLID - będącą zwieńczeniem dotychczasowych doświadczeń firmy. Filtry SOLID oraz pozostałe produkty z topowej już serii EXUS, obejmującej filtry polaryzacyjne, ochronne i filtry UV dostępne są w salonach Sigma ProCentrum, na stronie Sigma-Sklep.pl oraz u naszych partnerów.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Nowe filtry od Marumi - publikacje w branżowych mediach

temu

W ofercie japońskiej firmy Marumi pojawiły się nowe filtry fotograficzne: szare DHG Super ND 500 (2.7) i ND 1000 (3.0). Występują one w rozmiarach od 49 do  82 mm. Firma Marumi wprowadziła na rynek również filtry ochronne DHG Lens Protect i DHG Super Lens Protect o średnicy 39 mm stworzone z myślą o bezlusterkowcach. Informacja o nowych produktach pojawiła się w fotograficznych mediach.
Konkurs fotograficzny z nagrodami od Marumi!

temu

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym portalu fotografuj.pl.
Nowe filtry szare i ochronne marki Marumi.

temu

Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe filtry fotograficzne japońskiej firmy Marumi - jednego z najbardziej cenionych na świecie producentów takich rozwiązań. Nowościami są filtry szare DHG Super ND 500 (2.7) i ND 1000 (3.0) dostępne w rozmiarach od 49 do 82 oraz filtry ochronne DHG Lens Protect i DHG Super Lens Protect o średnicy 39 mm stworzone z myślą o bezlusterkowcach.
Marki SIGMA i Profoto na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi!

temu

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO w Łodzi to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży. Firma K-Consult jako czołowy dystrybutor sprzętu fotograficznego w Polsce zaprezentuje się na łódzkich targach w dniach 12-14 kwietnia. Już dzisiaj zapraszamy na nasze stoisko.

THULE Subterra – test redakcyjny Rodzice.pl

Zapraszamy do zapoznania się z testem walizki THULE Subterra opublikowanym przez redakcję Rodzice.pl.
. Wyjęcie pieluszek, ubranka na zmianę, zabawki i innych elementów „niezbędnych” w czasie podróży, jest tu bardzo łatwe. Dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy mamy na