Zapraszamy na warsztaty fotografii portretowej

Zapraszamy na warsztaty fotografii portretowej

Opublikowany

Sigma ProCentrum Szczecin zaprasza na warsztaty fotografii portretowej do Teatru Kameralnego Szczecińskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki w Bramie Portowej.

26 listopada 2017 r. o godzinie 12:00 w Teatrze Kameralnym Szczecińskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki w Bramie Portowej rozpoczną się warsztaty  fotografii portretowej. Podczas próby teatralnej do spektaklu „Czarowna noc” Sławomira Mrożka, uczestnicy będą mieli okazję przetestować najjaśniejsze obiektywy marki SIGMA (20mm F1.4, 35mm F1.4, 50mm F1.4, 85mm F 1.4). Możliwość fotografowania aktorów oraz oryginalnej scenografii przy różnych ustawieniach oświetlenia to dodatkowy atut tego spotkania.
Koszt: 20zł od osoby – zwrotne w przypadku wykonania zakupów powyżej 200zł w salonie Sigma ProCentrum Szczecin.

Zapisy pod adresem: mlelinski@sigma-procentrum.pl
Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!
Zaproszenie<br>

Zaproszenie

Udostępnij

Powiązane artykuły
Masterclass Profoto

temu

Chcesz się nauczyć jak kreować fotografie odpowiednio dobranym światłem? Zastanawiasz się czy lampy Profoto spełnią Twoje oczekiwania?  Już pod koniec marca startuje cykl warsztatów Masterclass Profoto.
SIGMA ProCentrum na Press Photo Expo 2018

temu

Press Photo Expo 2018 za nami! Było to wyjątkowe spotkanie integrujące środowisko fotograficzne. W czasie wydarzenia można było spotkać wyjątkowych gości z Polski i zagranicy, wymienić się doświadczeniem, przetestować nowości sprzętowe na rynku, a przede wszystkim zainspirować się na kolejne miesiące. Nie mogło tam zabraknąć oferty SIGMA ProCentrum!
Warsztaty fotograficzne w Big Studio Wrocław za nami!

temu

20 stycznia br. we Wrocławiu, stolicy dolnego śląska, odbyły się warsztaty fotograficzne, które zrzeszyły wielu fotografów z całej Polski. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 30 osób. Grupa obecnych fotografów miała okazję do pracy z 5 modelkami oraz jednym modelem, a dwie wizażystki podczas warsztatów czuwały nad odpowiednią charakteryzacją.
Trójmiejskie Spotkania Fotograficzne. Okazja do poznania możliwości obiektywów SIGMA. 

temu

Przetestowanie sprzętu przed jego zakupem to dobre rozwiązanie, gdy nie jesteśmy pewni czy spełni on nasze oczekiwania. Taką możliwość  dają salony SIGMA ProCentrum, w których można wypożyczyć obiektywy Sigma. Również uczestnicy warsztatów i spotkań, które organizujemy i wspieramy jako partnerzy mogą wypróbować m.in. bestsellery i nowości marki SIGMA.

Wizyta MARUMI w Polsce.

Na początku listopada gościliśmy przedstawicieli firmy Marumi, produkującej wysokiej jakości filtry fotograficzne.