Zaproszenie na plener fotograficzny w Łagowie Lubuskim.

Zaproszenie na plener fotograficzny w Łagowie Lubuskim.

Opublikowany

Sigma Pro-Centrum Poznań oraz Szkoła Fotografii Formaty zaprasza w dniach 24-26 listopada na wyjątkowy plener fotograficzny. Składać się będzie on z dwóch przewodnich motywów.

Pierwszym motywem, a zarazem tematem pleneru w Łagowie Lubuskim będzie „Astrofotografia i pejzaż”. W tej części  wszyscy uczestnicy poznają tajniki fotografowania gwiazd, jak i krajobrazu nocą. Wstęp do tej części piątkowego wieczoru przeprowadzi znany fotograf – Jerzy Wierzbicki.
Łagów Lubuski

Łagów Lubuski

Druga część pleneru upłynie pod hasłem „Odkurz Swój analog”. Pod tym tytułem kryją się zajęcia skupione wyłącznie na tematyce fotografii analogowej. Udzielimy rad i damy wskazówki jak zacząć swoją przygodę z aparatem analogowym. Uczestnicy będą mogli wywołać swoje pierwszy negatywy i doświadczyć pracy w ciemni fotograficznej, którą przygotuje sam Jerzy Wierzbicki. W tej części pleneru spróbujemy również swoich sił w fotografii otworkowej. Prośba, aby zabrać ze sobą szczelne pudełka po butach, blaszane pudełka po herbatach lub czarne pudełka po filmie fotograficznym.
Sigma Pro Centrum wszystkim uczestnikom pleneru udostępni obiektywy Sigma z najnowszej linii ART począwszy od 14mm f1.8, 20mm F1.4 do 85mm F1.4, 135mm F1.8.
Sigma ProCentrum

Sigma ProCentrum

Termin pleneru: 24-26 listopada
Wyjazd spod studia Formaty o godz. 18:00.
KOSZT – 285zł, cena zawiera dwa noclegi + wyżywienie.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 20 listopada na adres poznan@formaty.pl w tytule wpisując „Plener Łagów”. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje oraz program pleneru.

Prowadzący: Jerzy Wierzbicki - Członek American Society of Media Photographers, autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz laureatem kilku  nagród na konkursach fotografii artystycznej i prasowej, m.in. na  Humanity Photo Award (Chiny 2004), Polska Fotografia Prasowa (2003),  Newsreportaż magazynu Newsweek Polska (2002).

Zapraszamy!

Udostępnij

Zapraszamy na warsztaty fotografii portretowej

Sigma ProCentrum Szczecin zaprasza na warsztaty fotografii portretowej do Teatru Kameralnego Szczecińskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki w Bramie Portowej.