Zaproszenie na plener fotograficzny w Łagowie Lubuskim.

Zaproszenie na plener fotograficzny w Łagowie Lubuskim.

Opublikowany

Sigma Pro-Centrum Poznań oraz Szkoła Fotografii Formaty zaprasza w dniach 24-26 listopada na wyjątkowy plener fotograficzny. Składać się będzie on z dwóch przewodnich motywów.

Pierwszym motywem, a zarazem tematem pleneru w Łagowie Lubuskim będzie „Astrofotografia i pejzaż”. W tej części  wszyscy uczestnicy poznają tajniki fotografowania gwiazd, jak i krajobrazu nocą. Wstęp do tej części piątkowego wieczoru przeprowadzi znany fotograf – Jerzy Wierzbicki.
Łagów Lubuski

Łagów Lubuski

Druga część pleneru upłynie pod hasłem „Odkurz Swój analog”. Pod tym tytułem kryją się zajęcia skupione wyłącznie na tematyce fotografii analogowej. Udzielimy rad i damy wskazówki jak zacząć swoją przygodę z aparatem analogowym. Uczestnicy będą mogli wywołać swoje pierwszy negatywy i doświadczyć pracy w ciemni fotograficznej, którą przygotuje sam Jerzy Wierzbicki. W tej części pleneru spróbujemy również swoich sił w fotografii otworkowej. Prośba, aby zabrać ze sobą szczelne pudełka po butach, blaszane pudełka po herbatach lub czarne pudełka po filmie fotograficznym.
Sigma Pro Centrum wszystkim uczestnikom pleneru udostępni obiektywy Sigma z najnowszej linii ART począwszy od 14mm f1.8, 20mm F1.4 do 85mm F1.4, 135mm F1.8.
Sigma ProCentrum

Sigma ProCentrum

Termin pleneru: 24-26 listopada
Wyjazd spod studia Formaty o godz. 18:00.
KOSZT – 285zł, cena zawiera dwa noclegi + wyżywienie.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 20 listopada na adres poznan@formaty.pl w tytule wpisując „Plener Łagów”. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje oraz program pleneru.

Prowadzący: Jerzy Wierzbicki - Członek American Society of Media Photographers, autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz laureatem kilku  nagród na konkursach fotografii artystycznej i prasowej, m.in. na  Humanity Photo Award (Chiny 2004), Polska Fotografia Prasowa (2003),  Newsreportaż magazynu Newsweek Polska (2002).

Zapraszamy!

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.