Zaproszenie na plener fotograficzny w Łagowie Lubuskim.

Zaproszenie na plener fotograficzny w Łagowie Lubuskim.

Opublikowany

Sigma Pro-Centrum Poznań oraz Szkoła Fotografii Formaty zaprasza w dniach 24-26 listopada na wyjątkowy plener fotograficzny. Składać się będzie on z dwóch przewodnich motywów.

Pierwszym motywem, a zarazem tematem pleneru w Łagowie Lubuskim będzie „Astrofotografia i pejzaż”. W tej części  wszyscy uczestnicy poznają tajniki fotografowania gwiazd, jak i krajobrazu nocą. Wstęp do tej części piątkowego wieczoru przeprowadzi znany fotograf – Jerzy Wierzbicki.
Łagów Lubuski

Łagów Lubuski

Druga część pleneru upłynie pod hasłem „Odkurz Swój analog”. Pod tym tytułem kryją się zajęcia skupione wyłącznie na tematyce fotografii analogowej. Udzielimy rad i damy wskazówki jak zacząć swoją przygodę z aparatem analogowym. Uczestnicy będą mogli wywołać swoje pierwszy negatywy i doświadczyć pracy w ciemni fotograficznej, którą przygotuje sam Jerzy Wierzbicki. W tej części pleneru spróbujemy również swoich sił w fotografii otworkowej. Prośba, aby zabrać ze sobą szczelne pudełka po butach, blaszane pudełka po herbatach lub czarne pudełka po filmie fotograficznym.
Sigma Pro Centrum wszystkim uczestnikom pleneru udostępni obiektywy Sigma z najnowszej linii ART począwszy od 14mm f1.8, 20mm F1.4 do 85mm F1.4, 135mm F1.8.
Sigma ProCentrum

Sigma ProCentrum

Termin pleneru: 24-26 listopada
Wyjazd spod studia Formaty o godz. 18:00.
KOSZT – 285zł, cena zawiera dwa noclegi + wyżywienie.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 20 listopada na adres poznan@formaty.pl w tytule wpisując „Plener Łagów”. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje oraz program pleneru.

Prowadzący: Jerzy Wierzbicki - Członek American Society of Media Photographers, autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz laureatem kilku  nagród na konkursach fotografii artystycznej i prasowej, m.in. na  Humanity Photo Award (Chiny 2004), Polska Fotografia Prasowa (2003),  Newsreportaż magazynu Newsweek Polska (2002).

Zapraszamy!

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sigma ProCentrum Łódź zaprasza na warsztaty fotograficzne.

temu

Sigma ProCentrum Łódź wraz z Grupą Fotograficzną FotoSpektrum i Stowarzyszeniem Ziemia Obiecana Łódź ma zaszczyt zaprosić na warsztaty fotograficzne podczas których zaprezentowane zostaną flagowe modele obiektywów marki Sigma.
Sigma ProCentrum Łódź zaprasza na kolejne warsztaty!

temu

Sigma ProCentrum Łódź wraz z firmą FotoAbc ma zaszczyt zaprosić na niezwykłe warsztaty „Trochę makro, trochę retro, trochę tańca”, które odbędą się już 08.09.2017r. w zabytkowym dworku Rzepiszew.. Podczas spotkania pracownicy Sigma ProCentrum udostępnią do przetesto
Międzynarodowy Zlot Miłośników Astronomii Delta Optical AstroShow 2017!

temu

W dniach 25-27 sierpnia przedstawiciele Sigma ProCentrum wezmą udział w wielkim wydarzeniu dla miłośników Astronomii - Delta Optical Astroshow w Janowie Podlaskim.  Z dala od miejskiego zgiełku, tam gdzie nie docierają światła, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji
Sigma ProCentrum zaprasza na Industrial Plener w Piechcinie!

temu

Już 26 sierpnia sierpnia załoga Sigma ProCentrum zaprasza na plener fotograficzny, poświęcony  wyjątkowemu miejscu jakim są Kamieniołomy w Piechcinie. Niezwykły krajobraz stworzony ręką człowieka i natury jednocześnie. Pełny głębokich wyrobisk zalanych wodą, pełne muflon

Zapraszamy na warsztaty fotografii portretowej

Sigma ProCentrum Szczecin zaprasza na warsztaty fotografii portretowej do Teatru Kameralnego Szczecińskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki w Bramie Portowej.