Relacja z seminarium fotograficznego marki Profoto!
Kopiuj tekst

Relacja z seminarium fotograficznego marki Profoto!

W środę, 8 listopada odbyło się seminarium fotograficzne marki Profoto. Prowadzącym i zarazem gościem specjalnym spotkania był fotograf Brendan de Clercq, ambasador i konsultant Profoto.

Brendan de Clercq w obiektywie Zbigniewa Furmana

Brendan de Clercq w obiektywie Zbigniewa Furmana

Uczestnicy spotkania poznali lampy i akcesoria modelujące światło marki Profoto, w tym najmniejszą na świecie lampę studyjną Profoto A1. Brendan de Clercq zdradził techniki swojej pracy studyjnej z użyciem Profoto, szczegółowo opowiedział o każdej lampie i dostępnych do niej akcesoriach. Można było dowiedzieć się np. dlaczego ze wszystkich 150 dostępnych modyfikatorów światła najchętniej wybiera parasolkę! W prezentacji fotografa nie zabrakło przykładów z jego dotychczasowymi pracami, by jeszcze dokładniej zaprezentować opcje modyfikacji światła podczas sesji. Gość spotkania odpowiedział również na wszystkie pytania uczestników, a nawet przekonał sceptyków, że także w ich pracy nowa A1 znajdzie swoje miejsce. Gdy była potrzeba pokazania na żywo możliwości produktów Profoto, Brendan natychmiast brał lampy i akcesoria, by przetestować je razem z uczestnikami seminarium.
Brendan de Clercq w obiektywie Tomasza Szostaka

Brendan de Clercq w obiektywie Tomasza Szostaka

W drugiej części spotkania wszyscy uczestnicy, którzy przynieśli swoje aparaty mogli w praktyce sprawdzić potencjał produktów Profoto. Na seminarium dostępne były również obiektywy Sigma oraz filtry Marumi, znajdujące się w ofercie Sigma-Sklep.pl .
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach. Przypominamy również koszty udziału w seminarium zostaną zwrócone w przypadku zakupu dowolnej lampy Profoto. Promocja trwa do końca listopada br. i obowiązuje u autoryzowanych dealerów marki Profoto w Polsce.
DYZ_1126.JPGDYZ_1087.JPGDYZ_1080.JPGDYZ_1101.JPGDYZ_1066.JPGDYZ_1102.JPG
Zdjęcia: Tomasz Szostak
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.