Jesienny konkurs na fotografuj.pl

Jesienny konkurs na fotografuj.pl

Opublikowany

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym portalu fotografuj.pl.

Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii i jego przewodnim tematem jest jesień. Ta pora roku jest doskonałym tematem fotograficznym, dlatego zachęcamy do wyjścia w plener i robienia zdjęć. Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na stronie organizatora czyli fotografuj.pl.
Konkurs_CaseLogic_11_2017_nagrody.jpg
Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody - plecaki  i torba na lustrzankę CASE LOGIC Bryker - ufundowane przez firmę K-Consult Sp. z o. o.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Trójmiejskie Spotkania Fotograficzne. Okazja do poznania możliwości obiektywów SIGMA. 

temu

Przetestowanie sprzętu przed jego zakupem to dobre rozwiązanie, gdy nie jesteśmy pewni czy spełni on nasze oczekiwania. Taką możliwość  dają salony SIGMA ProCentrum, w których można wypożyczyć obiektywy Sigma. Również uczestnicy warsztatów i spotkań, które organizujemy i wspieramy jako partnerzy mogą wypróbować m.in. bestsellery i nowości marki SIGMA.
Thule Accent Backpack - test redakcyjny Antyweb.pl

temu

Zapraszamy do przeczytania recenzji nowego plecaka Thule Accent Backpack 28L przygotowanej przez portal Antyweb.pl Czyżbym znalazł idealny plecak na wyjazdy z laptopem? Test Thule Accent.. Bardzo fajnym pomysłem jest wzmocniona kieszeń opatrzona naklejką „SafeZone”.
THULE Subterra – test redakcyjny Rodzice.pl

temu

Zapraszamy do zapoznania się z testem walizki THULE Subterra opublikowanym przez redakcję Rodzice.pl.. Wyjęcie pieluszek, ubranka na zmianę, zabawki i innych elementów „niezbędnych” w czasie podróży, jest tu bardzo łatwe. Dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy mamy na
Thule Accent – test redakcyjny Myapple.pl

temu

Zapraszamy do przeczytania recenzji torby na laptopa Thule Accent opublikowanej na portalu Myapple.pl. Autor tekstu Torba na laptopa Thule Accent szczególnie docenił możliwość przekształcenia torby w plecak, dzięki wbudowanym szelkom.. Warto zwrócić uwagę na osobną,

Relacja z seminarium fotograficznego marki Profoto!

W środę, 8 listopada odbyło się seminarium fotograficzne marki Profoto. Prowadzącym i zarazem gościem specjalnym spotkania był fotograf Brendan de Clercq, ambasador i konsultant Profoto.