Pierwsza w Polsce prezentacja obiektywów SIGMA CINE!

Pierwsza w Polsce prezentacja obiektywów SIGMA CINE!

Opublikowany

K-Consult Sp. z o. o. autoryzowany przedstawiciel SIGMA CORPORATION w Polsce zaprasza osoby związane z branżą filmową na targi filmowe firmy Beiks.
Podczas cyklu 7 spotkań po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowana  niemal pełna gama obiektywów SIGMA CINE, zarówno stało jak i zmiennoogniskowych. Obiektywy będą dostępne z mocowaniem Canon, Sony E oraz PL.

Konstrukcja optyczna obiektywów SIGMA CINE jest oparta o cieszącą się dużym uznaniem linię obiektywów Sigma ART. Obiektywy z powodzeniem zaspokajają zapotrzebowanie matryc o wysokich rozdzielczościach, oferując jakość obrazu dochodzącą do 8K! Podobnie jak w przypadku obiektywów fotograficznych, również modele CINE są produkowane wyłącznie w Japońskiej fabryce.

Łukasz Jędrzejewicz - Sigma ProCentrum 

Podczas BEIKS ROADSHOW na stoisku SIGMA zaprezentowane zostaną trzy linie produktowe przeznaczone dla operatorów kamer:
SIGMA CINE - trzy linie produktowe

SIGMA CINE - trzy linie produktowe

Oferowane obiektywy, tworzą spójny system optyczny. Obudowy poszczególnych obiektywów mają tę samą średnicę, dzięki czemu przełączenie akcesoriów nie nastręcza trudności i konieczności dokupowania kolejnych adapterów. Pierścienie odpowiedzialne za sterowanie ostrością i przysłoną, znajdują się w tym samym miejscu, dzięki czemu przełączanie kolejnych obiektywów nie wiąże się z przebudową całego kompendium.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska SIGMA podczas targów BEiKS i zapoznania się z ofertą SIGMA CINE.
BEIKS ROADSHOW to cykl spotkań realizowanych w 7 miastach Polski, podczas których goście będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami świata filmu oraz zapoznania się z szeroką gamą narzędzi związanych z transmisją, obróbką i rejestracją obrazów filmowych.

Do zobaczenia w Kraśniku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Białymstoku.
beiks.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

SIGMA CINE.JPG

grafika | 102 KB

Pobierz
Cine Lenses.jpg

grafika | 102 KB

Pobierz
BEIKS ROADSHOW.jpg

grafika | 54,3 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.