Test Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art - Michał Ostrowski Fotografia.

Test Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art - Michał Ostrowski Fotografia.

Opublikowany

Zapraszamy  do zapoznania się z bardzo szczegółowym testem Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art przeprowadzonym przez Ambasadora marki Sigma - Michała Ostrowskiego.

Obiektyw Sigma towarzyszył mu podczas krótkiego wypadu w Dolomity oraz Góry Stołowe. Wykonał nim kilkadziesiąt fotografii w różnych warunkach oraz na różnych ogniskowych, zarówno ze statywu oraz z ręki.

Po kilku dniach współpracy z testowanym obiektywem, mogę bez obaw stwierdzić, że Sigma to znakomity ultraszeroki zoom. Bardzo szerokie pole widzenia, precyzyjna i masywna konstrukcja, bardzo dobrze skorygowana niemal niewidoczna dystorsja, niewielkie winietowanie i co najistotniejsze bardzo dobra jakość obrazu.

Michał Ostrowski

Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art<br>Autor: Michał Ostrowski

Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art
Autor: Michał Ostrowski

Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art<br>Autor: Michał Ostrowski

Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art
Autor: Michał Ostrowski

Więcej zdjęć zrobionych obiektywem Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art można znaleźć na stronie www.michalostrowski.com.pl.

Zachęcamy także do śledzenia profilu Michała Ostrowskiego na FB.

Udostępnij

Powiązane artykuły
SIGMA C 16mm f/1.4 DC DN - test redakcyjny spidersweb.pl

temu

Zachęcamy do przeczytania recenzji przygotowanej przez redakcję Spider's Web, która przetestowała obiektyw SIGMA C 16mm f/1.4 DC DN z serii Contemporary.  W tekście Na ten obiektyw czekałem cały miesiąc. Nowa Sigma 16 mm f/1.4 jest cudowna, autor Marcin Połowianiuk nie k
SIGMA C 16mm f/1.4 DC DN - test redakcyjny optyczne.pl

temu

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją obiektywu SIGMA 16 mm f/1.4 DC DN z serii Contemporary przygotowaną przez Arkadiusza Olech z portalu optyczne.pl. Produkt ten powiększył ofertę marki o kolejną propozycję dla użytkowników aparatów bezlusterkowych.. Sigma C 16
SIGMA sd Quattro - test redakcyjny portalu Optyczne.pl

temu

Marka SIGMA jest znana przede wszystkim z doskonałych obiektywów. W jej ofercie znajdują się także aparaty fotograficzne. Zapraszamy do przeczytania recenzji aparatu SIGMA sd Quattro, bezlusterkowca SIGMY, przygotowanej przez portal Optyczne.pl.. SIGMA sd Quattro je
Marki SIGMA i Profoto na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi!

temu

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO w Łodzi to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży. Firma K-Consult jako czołowy dystrybutor sprzętu fotograficznego w Polsce zaprezentuje się na łódzkich targach w dniach 12-14 kwietnia. Już dzisiaj zapraszamy na nasze stoisko.

Pierwsza w Polsce prezentacja obiektywów SIGMA CINE!

K-Consult Sp. z o. o. autoryzowany przedstawiciel SIGMA CORPORATION w Polsce zaprasza osoby związane z branżą filmową na targi filmowe firmy Beiks.
. Podczas cyklu 7 spotkań po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowana  niemal pełna gama obiektywów SIGMA CINE, za