Sigma-sklep zaprasza na kolejne warsztaty fotograficzne!

Sigma-sklep zaprasza na kolejne warsztaty fotograficzne!

Opublikowany

Już 16 września o godz. 10:30, Sigma-sklep.pl zaprasza wszystkich pasjonatów do ogrodu botanicznego w Powsinie na niezapomniane spotkanie poświęcone fotografii przyrody. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę, poznać różne techniki fotografowania, a przy okazji przetestować szeroką gamę obiektywów Sigma- musisz tam być razem z Nami!

Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami, jakie oferują obiektywy Sigma. Będzie to również świetna okazja do wyjaśnienia fotograficznych wątpliwości i nabycia umiejętności kreatywnego fotografowania.

Wsparciem dla uczestników będzie
Jarosław T. Deluga-Góra - fotoreporter
i dziennikarz z 20-letnim doświadczeniem. 

Od ponad 30 lat z zamiłowania fotografuje przyrodę i krajobraz. Pan Jarosław przedstawi główne zasady obowiązujące w fotografii i pomoże w rozwikłaniu wielu zagadek poświęconych tej dziedzinie sztuki. Pomoże uczestnikom w poszukiwaniu pomysłów na zdjęcia oraz wesprze ich koncepcje fotograficzne.
Autor: Jarosław T. Deluga- Góra

Autor: Jarosław T. Deluga- Góra

Sigma-sklep udostępni uczestnikom warsztatów duży wybór obiektywów do lustrzanek. Zakres ogniskowych od szerokokątnych, przez standardowe, na długich tele kończąc, dzięki temu możliwe będzie wykonanie wielu ciekawych kadrów. Pojawią się także konstrukcje z prestiżowej linii ART, wśród których znajdą się m.in : SIGMA 35mm/1.4, 85mm/1.4 czy też 135mm /1.8.
Z pewnością każdy znajdzie  coś dla siebie i będzie mieć okazję do spróbowania czegoś nowego.
Na warsztaty obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.
Udział jest płatny - 25zł/os. Każda osoba może uzyskać zwrot kosztów uczestnictwa dokonując zakupów w sigma-sklep.pl o wartości powyżej 200zł.
W ramach spotkania zapewniony jest bilet wstępu do ogrodu, wsparcie doświadczonego fotografa oraz dostęp do szerokiej gamy obiektywów SIGMA.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres warsztaty@sigma-procentrum.pl
*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu warsztatów plenerowych z powodu złych warunków atmosferycznych.
Ogród Botaniczny w Powsinie to niezwykle malownicze miejsce, gdzie "letnie" krajobrazy są na wyciągnięcie ręki i naszego fotograficznego oka. Pośród tak urokliwej przyrodniczej enklawy, każdy z uczestników ma szansę na wyszukanie wielu ciekawych motywów, jak i rozbudzenia w sobie wielu koncepcji fotograficznych.

Nie zastanawiaj się dłużej - bądź tam razem z Nami i Sigma-sklep.pl
Jarosław T. Deluga-Góra - reporter i dziennikarz z blisko 20-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych. Autor licznych artykułów i fotografii zamieszczonych na łamach takich tytułów jak: nowojorski Nowy Dziennik, Dziennik Polski, Express Chicago, Tribune de Geneve, Women’s Basketball czy IFS Magazine. W latach 1998-2004 członek prestiżowych organizacji fotograficznych i dziennikarskich: Foreign Press Association of NY, National Press Photographers Association oraz White House News Photographers Association. Założyciel oraz pierwszy Prezes Polskiego Klubu Fotografika w Nowym Jorku (PPCA). Grand Master konkursu Canon Photography Masters, medalista konkursu International Library of Photography (ILP). W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów Rządu: Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. Miłośnik fotografii krajobrazowej i przyrodniczej.
Autor zdjęć: Jarosław T. Deluga-Góra

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.