Sigma ProCentrum Łódź zaprasza na kolejne warsztaty!

Sigma ProCentrum Łódź zaprasza na kolejne warsztaty!

Opublikowany

Sigma ProCentrum Łódź wraz z firmą FotoAbc ma zaszczyt zaprosić na niezwykłe warsztaty „Trochę makro, trochę retro, trochę tańca”, które odbędą się już 08.09.2017r. w zabytkowym dworku Rzepiszew.
Zdjęcie: Arkadiusz Dziki

Zdjęcie: Arkadiusz Dziki

Podczas spotkania pracownicy Sigma ProCentrum udostępnią do przetestowania szeroką gamę obiektywów marki Sigma. Nie zabraknie flagowych modeli linii Art: SIGMA A 85/1.4 A DG HSM, SIGMA A 50/1.4 A DG HSM oraz szerokiego kąta - SIGMA A 20/1.4 DG HSM, SIGMA A 24-35/2 DG HSM Canon.
SIGMA A 20_1.4 DG HSM.jpgSIGMA A 50_1.4 A DG HSM.jpg
Warsztaty odbędą się w zabytkowym dworze pod Łodzią (Rzepiszew 51, okolice Konstantynowa Łódzkiego). Ten klasycystyczny dworek wybudowano w 1840 roku. Urok dziewiętnastowiecznej budowli na pewno przypadnie do gustu miłośnikom fotografii architektury i pełnej detalu fotografii makro. Piękna przyroda zachęci z kolei do robienia zdjęć szerokim kątem i fotografii pejzażowej. Program pełen wyzwań: zajęcia teoretyczne i praktyczne poprowadzi Grzegorz Michałowski.
Zgłoszenia na warsztaty wraz z informacją na jakim sprzęcie Państwo pracują prosimy przesyłać na adres - foto@fotoabc.com
Miejsce - zabytkowy dworek Rzepiszew
Prowadzący – Grzegorz Michałowski
Koszt uczestnictwa - 550 zł /3 dni.
Szczegółowy plan warsztatów - „Trochę makro, trochę retro, trochę tańca”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

SPC_Łódź_K.S.jpg

grafika | 75,4 KB

Pobierz
SPC_Łódź.jpg

grafika | 62,9 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.