Sigma ProCentrum zaprasza na Industrial Plener w Piechcinie!

Sigma ProCentrum zaprasza na Industrial Plener w Piechcinie!

Opublikowany

Już 26 sierpnia sierpnia załoga Sigma ProCentrum zaprasza na plener fotograficzny, poświęcony  wyjątkowemu miejscu jakim są Kamieniołomy w Piechcinie. Niezwykły krajobraz stworzony ręką człowieka i natury jednocześnie. Pełny głębokich wyrobisk zalanych wodą, pełne muflonów kamieniołomy otoczone jednymi z największych wywrotek na świecie. Wszystko to czeka na Was już w najbliższy weekend.

Plener poprowadzą zawodowi fotografowie: Artur Trzebiatowski i Jerzy Wierzbicki.

Partnerem pleneru jest Sigma ProCentrum Poznań.

Co ważne, plener ma charakter dwuetapowy, gdyż za niespełna tydzień, 1 września w Szkole Fotografii Formaty o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie, na którym omówione zostaną wykonane zdjęcia uczestników w gronie zawodowych fotografów.
Podczas trwania wydarzenia, pracownicy Sigma ProCentrum udostępnią uczestnikom szeroką gamę obiektywów marki Sigma: m.in. obiektywy szerokokątne z linii ART w zakresie od 10 do 35mm, jak i znane i równie cenione teleobiektywy z najnowszą SIGMĄ  C 100-400/5-6.3 DG OS HSM  na czele. Nie zabraknie także reprezentantów serii Sport i Contemporary. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy! 
Kamieniołomy w Piechcinie to krajobraz iście księżycowy, który z całą pewnością przysporzy uczestnikom niesamowitych wrażeń podczas fotografowania. Głębokie na ponad sto metrów wyrobiska niekiedy częściowo zalane wodą oraz stada muflonów, które zadomowiły się w kamieniołomach to już pretekst do wyprawy z aparatem. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Cementowni Lafarge pasjonaci fotografii zwiedzą miejsca na co dzień niedostępne, a dla fotografa genialne. Poza krajobrazem fascynaci mega-maszyn będą mieli okazję sfotografować jedne z największych wywrotek na świecie.
Plener w Piechcinie:
Termin wyjazdu:  26 sierpnia 2017 r.
Czas trwania: 10.00-23.00
Wyjazd spod studia Szkoły Fotografii FORMATY o godzinie 10.00
ul. T. Kościuszki 103, Poznań

Przegląd poplenerowy:
Termin: 1 września godz. 18.00

Zapytania prosimy kierować na adres:
poznan@formaty.pl

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.