Międzynarodowy Zlot Miłośników Astronomii Delta Optical AstroShow 2017!

Międzynarodowy Zlot Miłośników Astronomii Delta Optical AstroShow 2017!

Opublikowany

W dniach 25-27 sierpnia przedstawiciele Sigma ProCentrum wezmą udział w wielkim wydarzeniu dla miłośników Astronomii - Delta Optical Astroshow w Janowie Podlaskim.  

Z dala od miejskiego zgiełku, tam gdzie nie docierają światła, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji związanych z nocną obserwacją nieba i gwiazd.
Przedstawiciele Sigma ProCentrum udostępnią wszystkim pasjonatom gwiezdnych podróży obiektywy z linii ART, które idealnie odzwierciedlą klimat panujący podczas tego wydarzenia.

Nie zabraknie rewelacyjnie spisujących się w takich warunkach obiektywów szerokokątnych:
- Sigma A 14/1.8 DG HSM
- Sigma A 12-24/4 DH HSM
- Sigma Fisheye EX 15/2.8 DG
- Sigma Fisheye EC8/3.5 DG
- Sigma Fisheye 10/2.8 DC HSM 

A 14/1.8 A DG HSM.jpga_14_18_002s.jpgA 12-24/4 DG HSM.jpga_12_24_4_003s.jpg
Podczas spotkania do testów przekazane zostaną również pozostałe obiektywy z serii ART, Sport czy Contemporary oraz filtry szare i polaryzacyjne Marumi DHG, które idealnie sprawdzą się w tych niezapomnianych, podniebnych sceneriach. Ponadto będzie można zapoznać się z produktami marki JUPIO (zasilanie do aparatów), które wyróżniają się na tle konkurencji m.in. 3-letnią gwarancją.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do stoiska SigmaProCentrum!

Zachęcamy także do obejrzenie relacji z AstroShow 2016.

AstroShow 2016

Udostępnij

Sigma ProCentrum zaprasza na Industrial Plener w Piechcinie!

Już 26 sierpnia sierpnia załoga Sigma ProCentrum zaprasza na plener fotograficzny, poświęcony  wyjątkowemu miejscu jakim są Kamieniołomy w Piechcinie. Niezwykły krajobraz stworzony ręką człowieka i natury jednocześnie. Pełny głębokich wyrobisk zalanych wodą, pełne muflon