27-30 lipca - X Zlot Czytelników Optyczne.pl!

27-30 lipca - X Zlot Czytelników Optyczne.pl!

Opublikowany

Nie może nas tam zabraknąć.

Już w najbliższy weekend 27-30 lipca odbędzie się X Zlot Czytelników Optyczne.pl. Jak co roku przedstawiciele Sigma ProCentrum udostępnią uczestnikom do testów około 60 obiektywów Sigma z linii ART, SPORT oraz CONTEMPORARY. Oczywiście nie zabraknie nowości - obiektywów Sigma ART 24-70 F2.8 DG OS HSM oraz  Sigma ART 14 mm F1.8 DG HSM.
Ponadto będzie to świetna okazja do zapoznania się z pełną ofertą marki Marumi, w tym najnowszą serią filtrów EXUS SOLID stworzoną na 65-lecie firmy, asortymentem JUPIO - jedynej marki na rynku oferującej zasilanie do aparatów posiadające m.in. 3 letnią gwarancję oraz nowościami marki Thule.
MARUMI_EXUS_SOLID_seria.jpgIMG_8371.jpgIMG_8360.jpg
Podczas tegorocznego Zlotu odbędą się także Warsztaty fotograficzne organizowane przez marki Profoto i Olympus, które poprowadzi Jakub Kaźmierczyk (fotograf, bloger, redaktor). Uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć sposoby oświetlania portretowych kadrów wykonanych w plenerze oraz przetestować m.in. Lampy mobilne studyjne marki Profoto - B1X i D2, które są stworzone do pracy w takich warunkach.

Profoto B1X - The new benchmark for on-location lighting

Profoto D2 AirTTL: First Look

A jak w zeszłym roku uczestnicy bawili się na Zlocie Czytelników Optyczne.pl? Zobaczcie sami!

IX Zlot Czytelników Optyczne.pl - relacja wideo

Udostępnij

Powiązane artykuły
Międzynarodowy Zlot Miłośników Astronomii Delta Optical AstroShow 2017!

temu

W dniach 25-27 sierpnia przedstawiciele Sigma ProCentrum wezmą udział w wielkim wydarzeniu dla miłośników Astronomii - Delta Optical Astroshow w Janowie Podlaskim.  Z dala od miejskiego zgiełku, tam gdzie nie docierają światła, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji
Świętowaliśmy Photo Summer Day!

temu

Letni Festiwal Fotograficzny na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej rozpoczął się w Dzień Fotografii, by przez trzy dni integrować oraz inspirować fotografów pasjonatów i zawodowców. K-Consult razem z siecią salonów SIGMA ProCentrum było obecne na tym wydarzeniu prezentując światowe marki takie, jak SIGMA, Profoto, Vanguard i Marumi.
SIGMA ProCentrum na Zlocie Czytelników Optyczne.pl

temu

To będzie już jedenasty Zlot Czytelników Optyczne.pl! Jak co roku, my też tam przyjedziemy, by zaprezentować i udostępnić do testowania nasz najlepszy sprzęt fotograficzny. Spotkajmy się na stoisku SIGMA ProCentrum!
Foto Camp - nie mogło nas tam zabraknąć!

temu

Za nami FotoCamp 2018, pierwsze takie wydarzenie, które na pewno będzie serią spotkań. Było ono jedyne w swoim rodzaju. Fotografowie, zarówno zaproszeni goście, jak i uczestnicy przez 4 dni mieszkali razem na polu namiotowym lubi w kamperach i dzielili się swoim doświadczeniem.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.