Boompods Sportpods Vision zdobywcą reddot design award 2016!

Boompods Sportpods Vision zdobywcą reddot design award 2016!

Opublikowany

Sportpods VISION to idealne, poręczne i wszechstronne słuchawki  dla osób lubiących aktywny styl życia. Ergonomiczna konstrukcja i pomysłowe nauszniki zapewniają dobre  dopasowanie do kształtu głowy zarówno podczas biegania, jak i ćwiczeń na siłowni.  

sportpods VISION by Boompods

Oryginalna funkcja podświetlania wpływa na lepszą widoczność osoby użytkującej. Jest to dodatkowy atut dla aktywnych uprawiających sport późnymi wieczorami bądź o świcie. Zintegrowany, podświetlany pałąk oferuje trzy różne tryby pracy: szybkie  miganie, wolne miganie, stałe podświetlenie oraz brak jakiegokolwiek  podświetlania. Co więcej, jest on  odporny na pot i bezpiecznie dopasowuje się do kształtu głowy podczas  wszystkich rodzajów aktywności.
Te lekkie słuchawki nauszne umożliwiają swobodne poruszanie się bez   potrzeby używania przewodów i zapewniają fantastyczną jakość dźwięku,  by  po prostu cieszyć się ulubioną muzyką. Zintegrowana kontrola  głośności i obsługi utworów umożliwia  odtwarzanie muzyki bez  spowalniania wykonywanych w danej chwili  czynności, a także odbieranie  połączeń przychodzących. Technologia Bluetooth CSR4.0 umożliwia szybkie  łączenie się z urządzeniami z tą funkcją znajdującymi się w promieniu 10  metrów. Dostępne kolory: niebieski, czerwony, pomarańczowy i zielony z  miłym w dotyku wykończeniem.
pbw_30Oct15-085241-0167-orange.jpgpbw_30Oct15-085241-0167-blue1.jpgpbw_30Oct15-085241-0167.jpgpbw_18Feb16-115848-0181.jpg

Słuchawki Sportpods Vision Posiadają wbudowaną baterię litową gwarantującą 8 godzin odtwarzania  muzyki, 6 godzin rozmów telefonicznych oraz 100 godzin trybu gotowości, a co najważniejsze  ładują się ją w zaledwie 2,5 godziny - to bardzo ważne dla naszych użytkowników

Marcin Kaczyński - Product Manager

Kopiuj tekst

Udostępnij

Thule Aspect - test redakcyjny Technorady.pl!

Zapraszamy do zapoznania się z testem plecaka Thule Aspect opublikowanym przez redakcję Technorady.pl - Plecak marzeń dla fotografa wędrowca!
. Thule Aspect DSLR to plecak, który  pomieści najpotrzebniejsze rzeczy na jednodniową wędrówkę lub plener  fotogra