Boompods Sportpods Vision zdobywcą reddot design award 2016!

Boompods Sportpods Vision zdobywcą reddot design award 2016!

Opublikowany

Sportpods VISION to idealne, poręczne i wszechstronne słuchawki  dla osób lubiących aktywny styl życia. Ergonomiczna konstrukcja i pomysłowe nauszniki zapewniają dobre  dopasowanie do kształtu głowy zarówno podczas biegania, jak i ćwiczeń na siłowni.  

sportpods VISION by Boompods

Oryginalna funkcja podświetlania wpływa na lepszą widoczność osoby użytkującej. Jest to dodatkowy atut dla aktywnych uprawiających sport późnymi wieczorami bądź o świcie. Zintegrowany, podświetlany pałąk oferuje trzy różne tryby pracy: szybkie  miganie, wolne miganie, stałe podświetlenie oraz brak jakiegokolwiek  podświetlania. Co więcej, jest on  odporny na pot i bezpiecznie dopasowuje się do kształtu głowy podczas  wszystkich rodzajów aktywności.
Te lekkie słuchawki nauszne umożliwiają swobodne poruszanie się bez   potrzeby używania przewodów i zapewniają fantastyczną jakość dźwięku,  by  po prostu cieszyć się ulubioną muzyką. Zintegrowana kontrola  głośności i obsługi utworów umożliwia  odtwarzanie muzyki bez  spowalniania wykonywanych w danej chwili  czynności, a także odbieranie  połączeń przychodzących. Technologia Bluetooth CSR4.0 umożliwia szybkie  łączenie się z urządzeniami z tą funkcją znajdującymi się w promieniu 10  metrów. Dostępne kolory: niebieski, czerwony, pomarańczowy i zielony z  miłym w dotyku wykończeniem.
pbw_30Oct15-085241-0167-orange.jpgpbw_30Oct15-085241-0167-blue1.jpgpbw_30Oct15-085241-0167.jpgpbw_18Feb16-115848-0181.jpg

Słuchawki Sportpods Vision Posiadają wbudowaną baterię litową gwarantującą 8 godzin odtwarzania  muzyki, 6 godzin rozmów telefonicznych oraz 100 godzin trybu gotowości, a co najważniejsze  ładują się ją w zaledwie 2,5 godziny - to bardzo ważne dla naszych użytkowników

Marcin Kaczyński - Product Manager

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Azuri Rinox Armor – płynna ochrona każdego ekranu

temu

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt, służący do ochrony ekranów urządzeń mobilnych przed zarysowaniami i zabrudzeniami - Azuri Rinox Armor belgijskiej firmy A& C Systems NV-SA. Nie jest to klasyczne szkło czy folia naklejana na ekran, lecz rozwiązanie w postaci zawierającego ditlenek krzemu (czyli krzemionkę) płynu, który po naniesieniu na ekran błyskawicznie twardnieje tworząc tzw. nano-osłonę i skutecznie zabezpiecza jego powierzchnię m.in. przed zarysowaniami, zabrudzenia, śladami odcisków palców.
Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

temu

Na polski rynek trafił właśnie nowy powerbank firmy Xtorm, zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących źródła zasilania, które bez problemów pracować będzie w najtrudniejszych warunkach, czyli model Xtorm Limitless 10 000. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas wypraw w góry czy nad morze – akumulator zamknięty jest we wzmocnionej, wodoodpornej obudowie, spełniającej wyśrubowane wymagania certyfikatu Mil STD 810G oraz normy IP68.
Ładowanie bez ograniczeń, dzięki najnowszemu power bankowi Xtorm AC Pro 41 600.

temu

Nowość marki Xtorm dzięki dużej pojemności 41 600 mAh jest wystarczająco mocna, aby ładować takie urządzenia jak smartfon, tablet, laptop, PlayStation czy telewizor.
Wyzwól swoją kreatywność z PROFOTO Air Remote TTL-F.

temu

Profoto, producent profesjonalnych lamp studyjnych, wychodzi naprzeciw użytkownikom aparatów Fujifilm i wprowadza na rynek dedykowany im produkt.

Thule Aspect - test redakcyjny Technorady.pl!

Zapraszamy do zapoznania się z testem plecaka Thule Aspect opublikowanym przez redakcję Technorady.pl - Plecak marzeń dla fotografa wędrowca!
. Thule Aspect DSLR to plecak, który  pomieści najpotrzebniejsze rzeczy na jednodniową wędrówkę lub plener  fotogra